laco.lead1.eu logo
začnI Dnes !  
online program
osobný tréning
šípky - laco.lead1.eu - úvod

Rony Pavlík

4 mesiace: mínus 35 kilo. Zo 160 kg na 125 kg

Píše Rony

" Po šesnástich rokoch taxikárčenia som pribral 50 kg. Už som sa nevládal poriadne ani hýbať. Rozhodol som sa, že s tým musím niečo urobiť. Oslovil som môjho kamaráta - kulturistu a trénera Laca Kindernaya aby mi pomohol pri zmene postavy, zhadzovaní tuku a zároveň naberaní svalovej hmoty.

Okrem pomoci so stravou, tréningami, mi ponúkol ako motiváciu zúčastniť sa súťaže DO FORMY s MUSCLE & FITNESS. V tom období som mal "už" 6 kilo dole, počiatočná hmotnosť bola 160 kg. Povedal som si: "prečo nie" navyše ako motivácia je to super.

Začal som trénovať, zmenil som stravu a držal sa presného rozpisu, čo mi Laco vypracoval.

Obmedzil som príjem tukov a začal som jesť viac zeleniny. Cvičil som 5 krát do týždňa. Zo začiatku som nevládal cvičiť ani s tými najľahšími váhami. Aeróbnu činnosť som vydržal maximálne 5 minút.

osobny online trener Rony v súťaži do formy s Muscle & Fitness na začiatku marca 2012, hmotnosť: 154 kg a začiatkom júna, hmotnosť: 125 kg

Za prvý mesiac som schudol 16 kg. Pomaly som zvyšoval tréningové váhy. Napríklad drep s činkou som nikdy pred tým ako mi ho Laco "naordinoval" nerobil a nevládal som ho urobiť ani s prázdnou tyčou. Neustále som sa snažil zvyšovať tréningové hmotnosti činiek a minúty aeróbky. Po 3 mesiacoch spravím drep so 150 kilovou činkou 6 krát. Bench press som robil maximálne so 40 kg činkou. Teraz sa s touto váhou rozcvičujem.

(A AKO TO DOPADLO ??? aktualizované 3.10.2012
RONYHO VÝSLEDOK V SÚŤAŽI DO FORMY s fitnes časopisom TU).


Premeny postavy - Rony Pavlík


3.3.2012 - 154 kg, pás: 147 cm, boky: 135 cm, hrudník: 146 cm

9.6.2012 - 125 kg, pás: 115 cm, boky: 120 cm, hrudník: 137 cm
osobny online trener osobny online trener osobny online trener Rony Pavlík v období premeny postavy marec - jún 2012, na tréningoch v Banskej Bystrici

Rony ako kamarát, fanúšik kulturistiky a sparingpartner

osobny online trener Máj 2011 - po
Majstrovstvách Slovenska v kulturistike, súťaži na ktorej ma bol Rony podporiť aj so svojou rodinou. osobny online trener 15.5.2011 - Budapešť, Maďarsko po súťaži IFBB HUNGARIAN GRAND PRIX. RONY, LACO K a MARTIN KUBIŠ. osobny online trener 15.4.2012 - Košice, po Majstrovstvách Slovenska s Ronyho dcérkou Vaneskou.

Rony a Laco K - tréningy v marci a apríli 2012

Tréningy absolvované so mnou v marci a apríli 2012 kde mi Rony ako sparingpartner pomáhal s prípravou na Majstrovstvá Slovenska v kulturistike - 15.4.2012 v Košiciach, na ktorých som nakoniec neštartoval "vďaka" úrazu, ktorý sa mi stal 5 dní pred majstrovstvami. LACO K

Po mesiaci som začal trénovať dvojfázovo. Každý večer som chodil na rýchle prechádzky do prírody. Dnes je to pre mňa "droga" a zároveň absolútny relax, vyvetranie si hlavy na konci dňa. Neviem si nič lepšie ani predstaviť ako vyjsť večer na "svoju" trasu v spoločnosti dcérky Vanesky, manželky a našich dvoch štvornohých členov rodiny. Aeróbku robím 6 kilometrov každý večer. Podarilo sa mi schudnúť 35 kg.

Týmto sa chcem poďakovať môjmu trénerovi a kamarátovi Lacovi Kindernayovi za jeho vedenie a mojej manželke za veľkú podporu a každodennú prípravu stravy."

osobny online trener
 
ONLINE TRÉNER     OSOBNÝ TRÉNER     PROFIL     KONTAKT  


trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC PREMIEN

   

ONLINE TRÉNING

       

OSOBNÝ TRÉNING

STRAVA      ¦      FAQ      ¦      SYSTÉM

TAGY:
Refurbished

Strechy BBwww . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua

     
PayPal Logo ssl secure logo lonestar

Jak psát web