laco.lead1.eu


MDDr. Martin Kubiš

štúdium, práca zubára a fitness

všetko sa dá zvládnuť keď sa chce

osobny online trener

MDDr. Martin Kubiš - porovnanie január 2012 - jún 2012

osobny online trener

MDDr. Martin Kubiš - marec 2012 - jún 2012

osobny online trener osobny online trener

Čo sa nám tu črtá?
Hodiny anatómie v praxi musculus trapezius, musculus latissimus dorsi

Jmenuji se Martin, je mi 27 let, jsem ze Zlína, ale teď už druhý rok bydlím v Banské Bystrici. Pravidelně cvičit jsem začal z jednoduchého důvodu – prostě jsem musel. Chcete vědět proč? Čtěte dál...

Čas prosezený u knih během studia na lékařské fakultě zanechal stopy. To víte, času (a mnohdy ani chuti a energie) na sport už tolik nebylo, stravování jak se povedlo, často ponocování – prostě „režim“ normálního studenta.

osobny online trener

Pak následovali začátky v práci – zas sto důvodů, proč pravidelné návštěvy posilovny ještě odložit. Kromě toho jsem vždycky byl spíš na jiné sporty jako třeba squash, fotbal nebo plavání. Odhodlával jsem se fakt dlouho, často jsem se o tom zmiňoval, až přišli další Vánoce a tady se dostávám k tomu, proč jsem „musel“ začít cvičit. Od přítelkyně jsem totiž dostal poukaz na lekce s osobním trenérem Lacem Kindernayem. Šli jsme do toho společně.

Začátek byl docela zábavný – ani jeden z nás pořádně ve fitness centru předtím necvičil a hned první trénink jsme pro jistotu zameškali – přítelkyně si poznačila špatný den :D. Ale zasmáli jsme se tomu, domluvili jsme další termín a vrhli se na to.

Zanedlouho nám Laco sestavil i jídelníček, přibyli výživové doplňky. Pomalu jsme si pod trenérovým trpělivým vedením a neustálým povzbuzováním zvykali na nový režim.

V březnu přišel Laco s myšlenkou přihlásit mě do souteže s fitness časopisem. Kývl jsem na to, připadalo mi to jako celkem dobrá motivace, ale brzo jsem toho trochu litoval. Nemyslel jsem, že to dotáhnu zdárně do konce. Nicméně jsem zintenzivnil trénink, snažil se dodržovat stravování, jak jen to šlo a zařadil i další aktivity jako tenis, kolo, turistiku…

Pomalu se blížil červen, a i když mě všichni kolem ubezpečovali, že změny jsou opravdu patrné, moc jsem tomu nevěřil. Když jsem si pak prohlížel závěrečné fotky, nálada se mi zvedla – myslím, že se to nakonec celkem povedlo a výsledky jdou fakt vidět, co říkáte?

Ještě větší byla moje radost, když jsem zjistil, že se bez problémů vejdu do kalhot, které jsem minulé léto málem ani nezapnul! Zhubnul jsem 11 kg a značně posílil svaly. Cítím se teď skvěle a jsem rád, že jsem to nevzdal. Určitě budu ve formování postavy pokračovat dál.

Díky moc Laco!

MDDr. Martin Kubiš

osobny online trener osobny online trener vianočný darček - poukaz ktorým celá premena Martinovho tela začala osobny online trener Laco K, Martin Kubiš, Kristínka - Martinova priateľka
mimochodom, pozdravujeme Kristínkynu spolužiačku Anku Hoffmanovú (Chovanovú)

Moji klienti

trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC

Partneri

MB TECH s.r.o.

                    

Strechy BB


Jak psát web

www . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua   www . thewomansworkoutcompany . com