laco.lead1.eu


Tinka Filová a Ján Antal

chudnutie vo dvojici - mínus 27 kilo :-)

Piatok 25. januára 2013, v rámci motivácie, Tinka a Janko uzavreli sľub, že dňa 1. mája 2013 nafotia výsledky ich práce vo fitku, ranných aeróbiek a disciplíny v stravovaní.
Toho dňa sa nafotia v plavkách, za akýchkoľvek okolností, s tým že fotky sa zverejnia na stránke laco.lead1.eu a facebookovskej stránke laco.lead1.eu.

toto sme uverejnili dňa 26.1.2013 na stránke laco.lead1.eu , sľub dodržali - foto sme spravili.

Na Tinke a Jankovi si vážim ich prístup k cvičeniu a najmä to, že na tréningy do Banskej Bystrice 3 x v týždni dochádzajú z Turčianskych Teplíc. Držím palce aby vôľa vydržala, cvičenie a rozumná strava boli ich životným štýlom aj naďalej.

Píše Tinka:

" Predpokladám, že drvivá väčšina z nás sa skôr či neskôr dostane do štádia, keď zrazu stojí pred skriňou a "nemá si čo obliecť". Ide do obchodu, no zistí, že problém nastáva v konfekčnej veľkosti. Príde domov, stojí pred zrkadlom v šoku, že kde sa tie "šunky" na tom tele zobrali. V tom si uvedomuje, že prečo sa pomerne rýchlo zadýcha, prečo sa ťažko zohýna (zavadzia brušná šunka), že vlastne posledné roky viac-menej trávil na gauči v polohe ležmo. :-)

No, a do tohoto štádia som sa žiaľ dostala aj ja. Nejaký čas som sa snažila zhodiť niečo aj sama, no bez výsledku.

Naštvala som sa sama na seba a začala som googlit. Žiaľ v našom okolí som našla "mínus jedného trénera", takže vyhľadávanie som rozšírila. Dostala som sa na stránku lacolead1. Prehŕňala som sa stránkou týždeň - bola som uz presvedčená že do toho idem, keď som videla výsledky iných ľudí dosiahnutých za pomoci Laciho. Len som ešte naberala "odvahu". Ešte jeden pohľad do zrkadla a hneď som kontaktovala Laciho. :-)

Prvé stretnutie bolo o bjasnení si, čo chcem vlastne dosiahnuť a či som o tom aj skalopevne presvedčená. Dohodli sme si prvý tréning, vypracovanie jedálnička a v tom mi spadol kameň zo srdca. Konečne som "to" urobila!!! Idem chudnúť !!! :-) Prvé tréningy boli náročné. Bola som ako slon v porceláne, fučala som ako parný rušeň a potila sa ako vo fínskej saune.

osobny online trener osobny online trener osobny online trener osobny online trener

A tá svalovka čo prišla...? Bolesť, bolesť, bolesť!!! Obávala som sa ďalšieho tréningu, no ako sa hovorí: na svalovku je najlepšia ešte horšia svalovka :-) Tak to aj bolo. Po čase si telo zvyklo a teraz ak necvičím pár dní, chýba mi to. Laci je skvelý tréner. Veľakrát som mlela z posledného, ale ked som počula Laciho slová - "dáš ešte 5x, ty vládzeš" - tak som jednoducho musela. :-)

Vo fitku som patrila medzi "úkazy". Centimetre ubúdali a ubúdali, no váha len váhala a nie a nie dolu. Telo sa mi formovalo a ukazovali si aj nejaké náznaky svalov. :-) Takže mi Laci párkrát musel upraviť jedálniček, aby sme to rozbehli. Keď som už pri jedálničku. Áno, aj to bolo utrpenie. Zvyknúť si na iný základ stravy, množstvo a hlavne tá voda!!! Musela som piť denne 3,7 litra vody. Musela som si zvyknúť, ak som chcela niečo zmeniť. A ja som chcela.

Samozrejme, že prišla aj kríza v podobe čokolády, príp. zmrzliny. No už som si zvykla a váha konečne klesá. Keď moja väčšia polovička zbadala, že sa mi mení postava, začal chodiť cvičiť k Lacimu so mnou. Jemu išli kg závratnou rýchlosťou dolu. Až som bola miestami demotivovaná, že mne nie. Laci preto dostal nápad a motivácia bola na svete. Termín - 1. máj.

Musím zhrnúť, že sa cítim skvele. Mám si čo obliecť, vládzem a celkovo som vnútorne spokojnejšia. Nič iné na záver mi neostáva napísať, ako jedno veľké ĎAKUJEM Lacimu. "

osobny online trener

Janko a Tinka pred začatím cvičenia

osobny online trener

Tinka pred začatím cvičenia

osobny online trener

Jankove kulturistické nohy a lýtka

osobny online trener

Fotenie 1.5.2013

Moji klienti

trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC

Partneri

MB TECH s.r.o.

                    

Strechy BB


Jak psát web

www . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua   www . thewomansworkoutcompany . com