laco.lead1.eu

LACO.LEAD1.EU - OSOBNÝ TRÉNERProfil trénera

Tinka Filová a Ján Antal


chudnutie vo dvojici - mínus 27 kilo :-)

Piatok 25. januára 2013, v rámci motivácie, Tinka a Janko uzavreli sľub, že dňa 1. mája 2013 nafotia výsledky ich práce vo fitku, ranných aeróbiek a disciplíny v stravovaní.
Toho dňa sa nafotia v plavkách, za akýchkoľvek okolností, s tým že fotky sa zverejnia na stránke laco.lead1.eu a facebookovskej stránke laco.lead1.eu.

toto sme uverejnili dňa 26.1.2013 na stránke laco.lead1.eu , sľub dodržali - foto sme spravili.

Na Tinke a Jankovi si vážim ich prístup k cvičeniu a najmä to, že na tréningy do Banskej Bystrice 3 x v týždni dochádzajú z Turčianskych Teplíc. Držím palce aby vôľa vydržala, cvičenie a rozumná strava boli ich životným štýlom aj naďalej.

Píše Tinka:

" Predpokladám, že drvivá väčšina z nás sa skôr či neskôr dostane do štádia, keď zrazu stojí pred skriňou a "nemá si čo obliecť". Ide do obchodu, no zistí, že problém nastáva v konfekčnej veľkosti. Príde domov, stojí pred zrkadlom v šoku, že kde sa tie "šunky" na tom tele zobrali. V tom si uvedomuje, že prečo sa pomerne rýchlo zadýcha, prečo sa ťažko zohýna (zavadzia brušná šunka), že vlastne posledné roky viac-menej trávil na gauči v polohe ležmo. :-)

No, a do tohoto štádia som sa žiaľ dostala aj ja. Nejaký čas som sa snažila zhodiť niečo aj sama, no bez výsledku.

Naštvala som sa sama na seba a začala som googlit. Žiaľ v našom okolí som našla "mínus jedného trénera", takže vyhľadávanie som rozšírila. Dostala som sa na stránku lacolead1. Prehŕňala som sa stránkou týždeň - bola som uz presvedčená že do toho idem, keď som videla výsledky iných ľudí dosiahnutých za pomoci Laciho. Len som ešte naberala "odvahu". Ešte jeden pohľad do zrkadla a hneď som kontaktovala Laciho. :-)

Prvé stretnutie bolo o bjasnení si, čo chcem vlastne dosiahnuť a či som o tom aj skalopevne presvedčená. Dohodli sme si prvý tréning, vypracovanie jedálnička a v tom mi spadol kameň zo srdca. Konečne som "to" urobila!!! Idem chudnúť !!! :-) Prvé tréningy boli náročné. Bola som ako slon v porceláne, fučala som ako parný rušeň a potila sa ako vo fínskej saune.

A tá svalovka čo prišla...? Bolesť, bolesť, bolesť!!! Obávala som sa ďalšieho tréningu, no ako sa hovorí: na svalovku je najlepšia ešte horšia svalovka :-) Tak to aj bolo. Po čase si telo zvyklo a teraz ak necvičím pár dní, chýba mi to. Laci je skvelý tréner. Veľakrát som mlela z posledného, ale ked som počula Laciho slová - "dáš ešte 5x, ty vládzeš" - tak som jednoducho musela. :-)

Vo fitku som patrila medzi "úkazy". Centimetre ubúdali a ubúdali, no váha len váhala a nie a nie dolu. Telo sa mi formovalo a ukazovali si aj nejaké náznaky svalov. :-) Takže mi Laci párkrát musel upraviť jedálniček, aby sme to rozbehli. Keď som už pri jedálničku. Áno, aj to bolo utrpenie. Zvyknúť si na iný základ stravy, množstvo a hlavne tá voda!!! Musela som piť denne 3,7 litra vody. Musela som si zvyknúť, ak som chcela niečo zmeniť. A ja som chcela.

Samozrejme, že prišla aj kríza v podobe čokolády, príp. zmrzliny. No už som si zvykla a váha konečne klesá. Keď moja väčšia polovička zbadala, že sa mi mení postava, začal chodiť cvičiť k Lacimu so mnou. Jemu išli kg závratnou rýchlosťou dolu. Až som bola miestami demotivovaná, že mne nie. Laci preto dostal nápad a motivácia bola na svete. Termín - 1. máj.

Musím zhrnúť, že sa cítim skvele. Mám si čo obliecť, vládzem a celkovo som vnútorne spokojnejšia. Nič iné na záver mi neostáva napísať, ako jedno veľké ĎAKUJEM Lacimu. "
osobny online trener
osobny online trener
osobny online trener
osobny online trener

osobny online trener
Janko a Tinka pred začatím cvičenia
osobny online trener
Tinka pred začatím cvičenia
osobny online trener
Jankove kulturistické nohy a lýtka
osobny online trener
Fotenie 1.5.2013

výsledky klientovpremena Anka Chovanová
ako sa dostať do formy za 2 MESIACE pred dňom "D"
Anka Chovanová
premena Kristínka Máliková
rozlúčka s prebytočnými kilami po pôrode
Kristínka Máliková
premena Martin Kubiš
sadlo preč a zároveň nabrať svaly za mesiac ?
Martin Kubiš

VIAC

článkyVideogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
Videogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
16.4.2012
BMI - 3D kalkulačka
Body mass index - BMI - 3D kalkulačka
8.5.2012
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
21.5.2012
pokračovanie PRÍBEHU JARKY
Zaručené recepty na chudnutie do plaviek pokračovanie PRÍBEHU JARKY
24.5.2012

VIAC


ANATÓMIA

FÓRUM

partnerské weby


MB TECH s.r.o.


All rights reserved       © LEAD 1 - since 2009