zmeňte svoju postavu - online tréner- vypracovanie jedálničkov, tréningových plánov

OD JANUÁRA DO APRÍLA PEŤA PRLIČ

MÍNUS 15 KG

V januári 2018 som bola akurát dva mesiace po pôrode druhého syna a mala som nadváhu 28 kíl od pôvodného stavu pred deťmi. Necítila som sa príjemne a už vôbec som si nechcela opäť obnovovať šatník veľkostným číslom 46. Nekompromisne som si vyhľadala osobného trénera, takého čo vyzeral najprísnejšie, aby mi nedalo sa flákať. Vedela som, že potrebujem začať cvičiť a zmeniť stravovanie pod dohľadom osobného trénera, s tým že som chcela naďalej kojiť dieťa, aby to neovplyvnilo tvorbu mlieka. 

OD JANUÁRA DO APRÍLA PEŤA PRLIČ

V tom čase som vážila 92 kg (meriam 164 cm). Moja pôvodná váha v roku 2013 bola 64 kg potom som mala prvé dieťa v roku 2014 a druhé dieťa teraz v 2017 :) chcem ísť s váhou oveľa nižšie a vyformovať si brucho, zadok, ruky a prsia. Do súťaže som sa prihlásila na odporúčanie trénera, s ktorým som začala cvičiť presne04.01.2018.

Peťa v januári a v apríli 2018
Peťa v januári a v apríli 2018

Hneď na prvom tréningu mi vysvetlil, že je dobré maťmotiváciu, a že akurát začína súťaž s fitness časopisom 2018.

Peťa v januári a v apríli 2018
Peťa v januári a v apríli 2018

Bola to pre mňa veľká výzva, pretože som bola prvýkrát v posilňovni a v minulosti som bola skôr hipisáčka a pohyb pre mňa bol beh na autobus alebo jazda na bicykli do roboty, občasné túry po horách, inak nič moc. Časopis som poznala z 90-tych rokov, keď strýko cvičil a mal po stenách nalepené plagáty Schwarzeneggera.

To vyvolalo vo mne príjemnú nostalgiu na tie časy a keď som videla, že na januárovej titulke je Arnold brala som to ako znamenie, že do toho mám ísť. Cvičenie je pre mňa relax a trochu aj únik od zhonu v domácnosti ;).

Peťa na tréningu / apríl 2018
Peťa na tréningu / apríl 2018

"Sama zo seba som milo prekvapená, že cvičenie v posilňovni ma veľmi baví, každý cvik, stroj, činka sú iné a tá rôznorodosť je priam zábavná :) Najlepšie na tom je, že nemusím nad ničím uvažovať – zvažovať, na to je tam tréner Laci, stačí len makať a dýchať :)"

Napriek tomu som v marci mesiac poriadne necvičila, pretože chrípkové obdobie neminulo ani nás a na striedačku sme boli všetci veľmi dlho chorí. Tým pádom v apríli som začínala ako keby od znova, ale vďaka Bohu som už späť v hre :)

Peťa s deťmi
Peťa s deťmi

s manželom a synmi
s manželom a synmi

články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy
cvičíme doma online tréner

VÝSLEDKY KLIENTOV

Prečo som  začal cvičiť? Prečo som začal cvičiť?
Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013) Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)
Prešiel jeden rok ... Barborka Prešiel jeden rok ... Barborka

VIAC FOTO-REFERENCIÍ - TU !


NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Cvik - Francúzsky tlak s jednoručkou v ľahu z boku Francúzsky tlak s jednoručkou v ľahu z boku
Cvik - Francúzsky tlak oboch   jednoručiek v ľahu Francúzsky tlak oboch jednoručiek v ľahu
Cvik - Tricepsová kladka zhora   jednoručne - podhmatom Tricepsová kladka zhora jednoručne - podhmatom