zmeňte svoju postavu - online tréner- vypracovanie jedálničkov, tréningových plánov

Rado Slamka

nabratie solídnych 14 kilo svalov v priebehu 5 mesiacov

začíname online" Dobrý deň, Laco Kindernay online tréner pri telefóne, ... pán Slamka ? ... Á DOBRÝ DEŇ ! - ÁNO ? ... no áno :) , dva krát som Vám písal, že som poslal vypracovaný program, dva krát nejak neprišla odpoveď, preto Vám volám, aby sme vylúčili nedorozumenie ..." ...

pravdupovediac myslel som si že nejaká srandička, ... nedorozumenie bolo v plnej Radovej e-mailovej schránke. Nakoniec sme z toho obaja vyšli že sa nijak "neo........" a môžme začať poriadnu robotu.

S Radom sme sa stretli vo fitku Active v Banskej Bystrici a dali debatu - Rado, aj keď býva v Malackách totižto pracuje ako prevádzkár v Banskej Bystrici, prezradím aj kde - v mojej obľúbenej pizzérii - aj keď by som to ako fitnes tréner nemal prezrádzať, no čo už, čo je pravda, to je pravda.

Takže podobne ako Radova pizzéria aj Radova robota a napredovanie v budovaní svalovej hmoty a sily majú "good" úroveň a ani neviem s čím som viac spokojný, či s Radovou pizzou "Taxi" alebo s Radovou postavou ...

pizzu príďte zhodnotiť a vyskúšať sami a Radovu postavu a pokroky zhodnoťťe v tomto článku ...

 

Rado Slamka

Píše Rado:" Po dlhoročnom pasívnom športovaní, s ovládačom v ruke a pri pohľade do zrkadla, som si povedal, je čas na zmenu ...

Pri mojej výške 196 cm a váhe 79 kg som bol v "skvelej" forme. Ozýval sa chrbát, kolená, často som bol unavený, zlé trávenie, tlak nízky ako kojenec, jednoducho nič moc. Vedel som,že budem potrebovať poradiť a ukázať ako na to, takže internet a klasika, pustil som sa do hľadania.

Vybral som si Laca Kindernaya, vyplnil som a odoslal formulár na vytvorenieprogramu s emailovou podporou, odoslal som ho, a ... NIČ !

Čakal som 10 dní, 20 dní a .. stále nič! Tak si vravím naletel som, dostali ma,nič neposlal, ok. Mám ísť za ním, mám mu zavolať, predsa len na tých fotkách vyzeral "nebezpečne", veď ma zožerie aj s topánkami ...

Nakoniec sa všetko vysvetlilo, na vine bola moja plná emailová schránka. Stretli sme sa, dobre sme sa na tom zabavili, prebrali sme môj tréningový program a rozhodol som sa cvičiť vo fitku, kde Laco trénuje svojich zverencov.

20. marca som sa do toho pustil, strava, tréning, suplementy, všetko bolo pripravené, okrem môjho tela. Po prvých dvoch týždňoch môj žalúdok pochopil že budeme jesť 6 x denne, piť 5 litrov vody, že existuje aj celozrnné pečivo a ovsené vločky, a že už neexistuje slanina, tlačenka, lángoše, hotdog a podobné lahôdky. Moje "svaly" to pochopili hneď po prvom tréningu, a nasledujúcej 4 dňovej svalovke, keď ruky boleli tak že som sa ani neočesal, a stehná tak strašne, že som sa takmer neobul a do práce šiel skoro v šlapkách ...

Ďalej to už išlo dobre, keď som nevedel, Laco poradil, keď sa mi nechcelo Laco nakopol. Kilo po kile šlo hore, začal som sa dobre cítiť a na tréningy sa doslova teším. Teraz mám za sebou 5 mesiacov a moja váha je momentálne 93 kg. Pribral som 14 kg, a Laco vraví, že je to "celkom" dobré :)

... a že mám makať ! ... a poriadne ! :)

Takže Laco, ďakujem ti a idem ďalej !

P.S. Ešte by som rád pozdravil všetkých skvelých ľudí, ktorých stretávam vo fitku, držím vám palce ! A samozrejme nemôžem zabudnúť na moju skvelú manželku a deti, ktorým ďakujem za podporu.

Rado Slamka 27.08.2012. "

Rado Slamka
Rado Slamka
Rado Slamka
Hrdý otec s dcérkou - Rado Slamka
Hrdý otec s dcérkou - Rado Slamka

Rado s rodinkou
Rado s rodinkou

Dovolenka Sicília 2010
Dovolenka Sicília 2010

články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy
cvičíme doma online tréner

VÝSLEDKY KLIENTOV

Prečo som  začal cvičiť? Prečo som začal cvičiť?
Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013) Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)
Prešiel jeden rok ... Barborka Prešiel jeden rok ... Barborka

VIAC FOTO-REFERENCIÍ - TU !


NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Cvik - Francúzsky tlak s jednoručkou v ľahu z boku Francúzsky tlak s jednoručkou v ľahu z boku
Cvik - Francúzsky tlak oboch   jednoručiek v ľahu Francúzsky tlak oboch jednoručiek v ľahu
Cvik - Tricepsová kladka zhora   jednoručne - podhmatom Tricepsová kladka zhora jednoručne - podhmatom