Váš úspech v zmene postavy

ZMEŇTE SVOJU POSTAVU !

Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Trénujte, stravujte sa, regenerujte pod dohľadom profesionála s vyše 20 ročnými pretekárskymi a 30 ročnými tréningovými skúsenosťami.

Online výsledky - Marcel Moroz, Poprad

... 20 kg tuku nechal v gyme

...Začal by som asi tým, že nie som prvý a ani posledný kto sa potrápil určité obdobie so svojou nadváhou. Chem tým povedať, že človek ak má motiváciu v ktorom je zarátaný menší cieľ, zároveň podporu niektorých ľudí okolo seba (stačí len ústne, nemusí byť finančne), može so strachom konečne stlačiť tlačítko enter a sledovať čo sa s ním bude diať. :DDD.

Online výsledky  - Marcel Moroz, Poprad

Prvý kontak s činkou? :D

Mám v rodine vyučeného zámočníka (otec), ktorý mi zhotovil činku už ako malému 8 ročnému dieťaťu. Je mi teraz z toho smiešno, ale bolo to tak. Bola zhotovená z tyčky ktorá mala na konci závity a hlavne záťaž tvorili drevené kotúče. :D Ako dieťa sa s tým človek pekne zahral. Časom sa to niekde vytratilo ... iné záujmy. Človek našiel tú činnosť po rokoch zaprášenú a skúsil to zasa, či niečo v sebe objaví. Činka už nebola drevená, mala vysústružené kotúče z guľatiny, no a k tomu sa vyhotovili aj jednoručné činky, aby bolo trošku viac zábavy. 

To trvalo niejaké obdobie. Človek došiel k tomu, že mu to nestačí. Začal som na jednom sídlisku navštevovať domácky vytvorenú posilovňu, ktorá bola v suteréne bytovky, konkrétne z miestnosti práčovne. To trvalo určité obdobie, plus zo striedaním ešte jedného miesta na sidlisku kde bývam. Ľuďom ktorí majú tieto miesta na starosti, chcem poďakovať že dávaju iným osobám miesto, čas a priestor na ich zdokonalovanie v určitej veci... Nebolo vtedy dostatok peňazí, nakoľko som chodil do školy, takže aj strava nebola taká aká mala byť... Jedol som všetko čo som videl plus som si miešal nejaké proteinové koktejly podľa kulturistického časopisu. Vitamínov bolo doma dosť či už čo sa týka zdrojov zo záhrady, alebo produktov ako su vitamíny predávane v lekárni. Mama, ktorá pracuje v zdravotníctve mi v živote nechcela dovoliť konzumovanie vitamínu B12, ktorý bol obľúbený ako vitamín "kulturistov"...

Premena Marcelovej postavy počas 5 mesiacov.
Premena Marcelovej postavy počas 5 mesiacov.

Všetko má svoj začiatok ale aj koniec. Po absolvovaní vojenskej služby a zamestnaní som stratil motiváciu. Ak je niekto zamestnaný v stavebnej firme a musí pracovať od rána do večera, stráca chuť vyžmýkaním z celodennej práce na otvorenom priestranstve stavby. Radšej som si sadol na pivec s kolegami a kecal o tom čo robil celý deň a blablabla... dokolečka. Na pivec odbehnem aj teraz raz za čas s kamošmi. :D. 

Moja váha sa zmenila z niejakých 76 kg na 95 kg. Po nejakej dobe sa zmenila moja funkcia v zamestnaní v tej istej firme, tak som začal už premýslať aj nad cvičením. Chodieval som tiež na týždnovky v tom období, ale už to nebolo tak ako predtým. Jeden týžden bol človek v meste kde býva a daľší mimo. Bol som v tom období na jednej nemenovanej stavbe v Banskej Bystrici. Našiel som si jednu posilku, do ktorej som chodil po skončení svojej pracovnej doby okolo 18-tej hodiny. To som ale musel zmeniť, na zhruba 20-tu hodinu. Stalo sa mi 2 krát že som dostal v jeden týžden posledný kľúčik od skrinky na šatni. Povedal som si že ma to ale nezlomí na kolená. Chodil som cvičiť neskôr, samozrejme že mi to krátilo čas na regeneráciu plus nočné jedenie, aj keď bolo tzv.zdravé. podľa mna. :D Nemal som ani tušenia, že niekedy po necelých dvoch rokoch od ukončenia stavby, navštívim zasa tú istú posilovňu aby som sa s niekým stretol, pokecal s ním a zacvičil si pod jeho dohľadom.

Premena Marcelovej postavy počas 5 mesiacov.
Premena Marcelovej postavy počas 5 mesiacov.

Tým posledným riadkom chcem naznačiť to, že už ma napálilo chodiť s nejakou nadváhou a blbá... pripomienka mojho dobrého kamoša, že nikdy neschudnem ako chcem s jeho úškrnom na perách. Bol som nahnevaný a motivácia už bola naštartovaná ešte viackrát ako doteraz. Začalo vyhľadávanie osôb na nete ktoré sa zaoberajú prácou s ľudmi v oblasti fitnes. Trafil som aj na stránku Ladislava Kindernaya. Neviem prečo práve on, ale asi to boli fotky z fitka do ktoreho som chodil nejakým časom, plus som bol nadšený jeho prácou s ľudmi, ktorí sú uvedení článkami o svojich úspechoch v spolupráce s ním. Napísal som email, 2.formulár... dostal som odpoveď s vyhotovením tréningu, jedálnička,suplementácie. Komunikácia s Lacim prebiehala iba formou emailov počas doby dietovania. Najhorší bol začiatok prvých dvoch týždnov. Kopec zeleniny, veľa čistej vody, nie minerálky na ktorú bol človek zvyknutý. Samozrejme fotenie svojej postavy na začiatku, to bol dobrý trapas v trenkách. Horší ako teraz. :D Ako som napísal komunikácia prebiehala výmenou emailov, plus údaje o sebe čo sa týka priebehu diety, plus riešenie niejakých problémov či už v cvičení alebo čo sa stravovania týka. Nie som náročný človek, všetko čo som mal dané na papier fičalo v pohode.

Prešli dni, mesiace a človek si cvakal poslednú fotku počas 3-mesačnej diety. Nespadla mi sánka na zem, lebo som videl zmenu počas dietovania. Padala niektorým ľuďom ktorí sa pohybuju okolo mňa. Vidieť niekoho stáť vedľa seba s váhou na začiatku 100 kg a po uplynutí zhruba 100 dní diety kde mi ručička spala na 80,9 kg pôsobil ako menší šok. Boli aj otázky typu či nie som náhodou chorý. Na srdci ma hrialo ale to, že som sa odhodlal konečne niečo na sebe urobiť. Nemám veľký cieľ, len trošku nabrať nejakej svalovej hmoty kvôli dobrému pocitu, nie pre učel súťaženia v kulturistike. To som naznačil aj Lacimu po stretnutí s nim. Takže spolupráca s ním bude pokračovať aj naďalej. 

Chcem poďakovať za svoj menší úspech hlavne sebe a svojmu odhodlaniu. :D Nie srandujem. Poďakovanie patrí ľuďom ktorí boli v tomto období okolo mňa, takže rodine na prvom mieste a druhé patrí narovnako všetkým na rovnako priateľom plus Lacimu.

Premena Marcelovej postavy počas 5 mesiacov.
Premena Marcelovej postavy počas 5 mesiacov.

"Moja váha sa zmenila z niejakých 76 kg na 95 kg. Po nejakej dobe sa zmenila moja funkcia v zamestnaní v tej istej firme, tak som začal už premýslať aj nad cvičením."

Jedná a posledná veta na záver. Poprosím ludí ktorí si myslia že nemajú šancu schudnúť. Vykašlite sa na nezmyselné diety s jojo efektmi. Vyhľadajte ľudí ktorí majú v náplni svojej práci zhotovovať diety. Oni vám radi pomožu. Dá sa začať v každom veku a je šanca stále uspieť, ak sa poriadne nakopnete a nájdete tu správnu motiváciu. Prajem veľa úspechov. :D.

Marcel Moroz, Poprad

august 2013

Premena Marcelovej postavy počas 5 mesiacov.
Premena Marcelovej postavy počas 5 mesiacov.

Na spoločnom tréningu.
Na spoločnom tréningu.

Online výsledky  - Marcel Moroz, Poprad
články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy

Výsledky Klientov

Danielin príbeh o zbavení sa prebytočných kíl a bolestí kĺbov

Laca poznám od strednej školy. Už vtedy sa venoval športu. Ja som vzťah k športu alebo akejkoľvek fyzickej aktivite nikdy nemala. Pretrvával vzťah k „dobrému a hlavne nezdravému jedlu“. Po dvoch tehotenstvách a nulových stravovac...

Zo 150 kg k dnešnej forme

Už od čias kedy som navštevoval základnú školu, som mal vždy nejaké to kilo naviac. Ako 26 ročný som vážil okolo 135 kg a moja hmotnosť sa postupne vyšplhala až na 150 kg. Aj napriek tejto hmotnosti som v tých časoch pravidelne na...

2. rok alebo o motivácii, cieľoch…

S Lacom trénujem od decembra 2021, kedy som vážila 83 kg, prvý polrok sme spoločnou prácou zredukovali tuk, spevnili svalstvo a znížili hmotnosť na 57 kg – VIAC V ČLÁNKU TU....

Prečo som začal cvičiť?

Po štúdiu na vysokej škole sa mi začal pohodlný život. Celé dni presedené v práci pred počítačom, nedostatok pohybu a a množstvo tučnej stravy spôsobili že som začal výrazne priberať. Až to dospelo do štádia, kedy manželka vide...VIAC PREMIEN MOJICH KLIENTOV

                   
×

Začnite dnes !

Napíšte mi čo by ste chceli dosiahnúť v oblasti formovania vašej postavy či už úbytku tuku a/alebo nárastu svalov, atď...

Vyplňte formulár, budem vás spätne kontaktovať a môžme začať pracovať na dosiahnutí vášho cieľa !

Meno:

Email:

Telefón:

Vaša správa:


CAPTCHA