Váš úspech v zmene postavy

ZMEŇTE SVOJU POSTAVU !

Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Trénujte, stravujte sa, regenerujte pod dohľadom profesionála s vyše 20 ročnými pretekárskymi a 30 ročnými tréningovými skúsenosťami.

Ako chudnúť? Cvičenie, diety, z pohľadu Jarky

Ako chudnúť? Cvičenie, diety, z pohľadu Jarky ďaľšia časť príbehu Jarky, tentoraz aj s mojim krátkym predslovom :-)

Klamstvá, zavádzanie, nezmyslyBudete pravidelne cvičiť, potiť litre potu vo fitku, na páse, dodržiavať stravovací režim, časy jedál, budete zodpovedne sa stavať k regenerácii
.... alebo ....
nemusíte vôbec nič z tohto robiť, papajte prvé jedlo dňa večer o piatej , keď prídete po práci vyhladnutý z celého dňa domov (počas ktorého ste samozrejme nemali čas sa najesť lebo máte veľmi veľa roboty),nemusíte ani cvičiť , veď načo, zbytočná námaha, a aj tak nepomáha... úplne stačí keď máte doma výrobok XY vibračný pás na chudnutie, alebo keď máte pás, ktorý z vás vypotí litre tuku, alebo do tretice stačia zázračné pilulky ktoré vás schudnú samé !!!

Vyberte si ...

Citujem: " Nemenovaný XY super výrobok na chudnutie, je jedinečná pomôcka, ktorá precvičí kritické oblastitela za Vás! Spája rôzne druhy cvičenia, otáčacie aj vibračné pohyby, ktoré Vám pomôžu zbaviť sa nežiaducich tukových vankúšikov."
Klamstvo na n-tú, samozrejme oveľa lepšie je počuť - netreba nič robiť, cvičiť, ani na stravu si nemusíte dávať pozor, stačí keď 3 krát v týždni na 5 minút si nasadíte tento úžasný výrobok a vaša postava bude skvelá.
Neviem či v jednej vete sa dá napísať viac klamstiev ako v predchadzajúcom citáte na XY výrobok. Na základe podobných hlúpostí vznikajú názory o lokálnom chudnutí, chudnutí z určitých oblastí tela. No v skutočnosti nič také neexistuje!
Podobne som už videl , resp.počul reklamu na super "potiaci pás", ktorý si dáte okolo vášho tučného brucha a bez najmenšej námahy - tuk vypotíte! Tu už rozum zastáva. Spaľovanie telesného tuku je proces premeny energie a nie záležitosť potenia. Nemýlte si to s vytápaním bravčovej masti na pekáči.
To z ktorých oblastí tela váš tuk bude miznúť si určuje telo samo, preto hovoríme aj o problémových partiách z ktorých ide "tuk dole" oveľa pomalšie a väčšinou ako posledný - no to sa samozrejme zle počúva, ľahšie je podľahnúť klamstvu.

Veľmi pekne popísal túto problematiku Miro Veselý v článku o prípravku Alli:
Citát: "V lekárňach sa na nás doširoka usmievajú magistry, pretože dostali na pulty nový voľnopredajný liek na chudnutie s názvom Alli. Nejde o žiadnu pochybnú zmes zázračných bylín, ale o naozajstný liek na chudnutie. Skôr, než začnete na pult vykladať bankovky, je dobré vedieť, o aký liek ide.
Alli zabráni tukom aby sa vstrebávali . To znie skvele, však? Viete, ako si tento reklamný slogan preloží bežný povrchný tučný človek? Alli vám dopraje chudnúť a pritom jesť vyprážané rezne – to by si aspoň človek hneď predstavil. Žiaľ, takto to nefunguje. Alli je liek z kategórie inhibítorov lipáz, to znamená že ak zjete tučné jedlo, tuk zostane v stolici. A tu začína problém.... "

Ako chudnúť?  Cvičenie, diety, z pohľadu Jarky

Dám do pozornosti ešte ďaľší marketingový blud, ktorý stojí za to a ktorý sa už ani nedá komentovať, nech si názor na to spraví súdny človek sám:

Vedci objavili zázračnú rastlinu... alebo... zázračné pilulky na chudnutieCitát: " Extrakt ....... je posledná novinka v "boji s tučnotou". Milióny ľudí oslavujú túto ako ju nazývajú "zázračnú tabletku", ktorú užívate ako doplnok na chudnutie. Prekvapujúco mnoho ľudí, ktorí denne zápasia so svojou hmotnosťou by ešte o tejto mocnej možnosti malo počuť. Tu je, čo ....... uvádza na svojej web stránke V štúdii publikovanej v časopise ................, účastníci užívajúci ....... priemerne schudli 5.6 kg za 28 dní bez diéty alebo cvičenia. ....... neobsahuje žiadne stimulanty. Bolo zistené, že ....... zvyšuje metabolizmus, stimuluje chudnutie o viac ako 800%. Štúdie ukázali 39% pokles cholesterolu a priemerné zmenšenie tučného bruška o 5 cm za 28 dní. Fľaštička, ktorú som dostala, obsahovala mesačnú dávku tabletiek, čo bolo skvelé, nakoľko som sa chystala podstúpiť 9 mesačný program s doplnkom a zdokumentovať počas nich svoj postup. ................."

tu mi už počítač vyhadzuje systémovú chybu, článok sa mi nedá dopísať, zrejme to nechápe ani RAM-ka môjho PC...

OK tak prejdime teraz k podstate tohto článku, mojej skvelej klientke Jarke, ktorá aj po takmer dvoch rokoch cvičenia, stále trénuje, aj keď občas pošomre, no vybrala si tú prvú cestu, čo som na začiatku popísal. Palec hore ! 

Píše Jarka:
Dnes som prišla do fitka po mesačnej pauze. Mala som toho veľa v škole, nestíhala som kvôli práci, bola som chorá, odcestovaná a bla a bla a bla ... poznáte to. Ak nie, tak ja áno a veľmi dôverne. Sú to všetko jednoducho VÝHOVORKY(ok, okrem tej choroby). Do cvičenia som sa pustila s odhodlaním, neodradilo ma ani trénerove podpichnutie, že potrebujem schudnúť. (Mimochodom mal pravdu, tie "výhovorky" na mne nechali pneumatiku na bruchu.) Občas ma zámerne vytáča otázkou "ako váha?" a ja mu nezostanem nič dlžná odpoveďou "o ničom, som tučná". Zvyčajne potom zaryto obidvaja mlčíme, jednoducho ponorková nemoc, alebo sa doberáme ďalej, kto z koho. Dnes som si povedala "mňa nevytočíš" a udržiavala som sa v akejsi hladine Alfa ... až do jedného momentu. Zrazu to tu bolo déjá vu, paramnézia, pomenujte si to ako chcete, bol to pocit, že toto som už zažila.

Do fitka prišla ďaľšia "nová", potom ďaľšia čo chudne, pridala sa tá čo už schudla, vedľa mňa statočne potila litre potu tá čo jej to ide ... a bola som tam ja. Extra prípad. Už druhý rok .. Týmto som predsa už raz prešla. (Ležala som tehotná v nemocnici a čakala pár mesiacov. A ženy prichádzali, odrodili, odišli a ja som ležala. A znova prišli, odišli a ja som tam stále ležala.)

 

Ako chudnúť?  Cvičenie, diety, z pohľadu Jarky

Déjá vu ... ženy do fitka prichádzajú, spolu preberáme ako ťažko sa chudne, oni potom schudnú a odídu, niektoré sa vrátia a znova odídu a ja zostávam a chudnem? Nie nechudnem. Chcem schudnúť tri kilá a jednoducho to nejde. Hrozím sa toho, ako ďaľšia nová adeptka pred mojimi očami rozpustí tuk (v čom jej mimochodom úprimne držím palce, doteraz sa to podarilo každému) odíde a ja tam budem aj s mojimi tromi kilami naviac. Déjá vu ... všetko sa opakuje. A keďže som vtedy odišla z pôrodnice ako dvojnásobná mama, vytrvalosť sa vypláca, tak pri mojom druhom výročí vo fitku budem .... (omg dúfam, že nie dvojnásobná) .... budem si môcť obliecť dvojdielne plavky? nie, nikdy som ich nenosila a ani ma nelákajú ... pri mojom druhom výročí vo fitku by som mohla byť spokojná so svojou postavou. A poviem vám, to je cieľ ťažší, ako zhodiť 10 kg tuku...

Mimochodom, dúfam, že nikoho z tých, čo schudnúť chcú a váhajú neodradilo to, že mne to už nejde! Hlúposť, každý je jedinečný a ak to náhodou nejde mne, pôjde to vám. Príďte mi to ukázať do fitka, odhoďte všetky zábrany a začnite cvičiť. Na moje druhé výročie donesiem tortu a náhodou piecť viem celkom dobre. Tak vás na ňu pozývam, nemôžem ju zjesť celú sama :)--

A Champion is sameone Who get´s up, when he can´t / There are no impossible dreams; there is just our limited perception of what is possible. (Nie sú žiadne nemožné sny, je len naše obmedzené vnímanie toho, čo je možné.)

A na záver odkazProsím pekne doplnky výživy ako l-carnitín, fat burnery a podobne vám tuk z tela nežerú, ale napomáhajú pri spaľovaní - spomínanej premene energie, a to len za predpokladu, že je vaša strava cielená a systematická a samozrejme za predpokladu, že pravidelne cvičíte (ešte raz - cvičíte - nie sa prechádzate po posilovni a pár krát nôžkami zamávate na "gyno-stroji").

S heslom CVIČENIU ZDAR A DOCVIČENIA !


JARKA B. a LACO K

články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy

Výsledky Klientov

Danielin príbeh o zbavení sa prebytočných kíl a bolestí kĺbov

Laca poznám od strednej školy. Už vtedy sa venoval športu. Ja som vzťah k športu alebo akejkoľvek fyzickej aktivite nikdy nemala. Pretrvával vzťah k „dobrému a hlavne nezdravému jedlu“. Po dvoch tehotenstvách a nulových stravovac...

Zo 150 kg k dnešnej forme

Už od čias kedy som navštevoval základnú školu, som mal vždy nejaké to kilo naviac. Ako 26 ročný som vážil okolo 135 kg a moja hmotnosť sa postupne vyšplhala až na 150 kg. Aj napriek tejto hmotnosti som v tých časoch pravidelne na...

2. rok alebo o motivácii, cieľoch…

S Lacom trénujem od decembra 2021, kedy som vážila 83 kg, prvý polrok sme spoločnou prácou zredukovali tuk, spevnili svalstvo a znížili hmotnosť na 57 kg – VIAC V ČLÁNKU TU....

Prečo som začal cvičiť?

Po štúdiu na vysokej škole sa mi začal pohodlný život. Celé dni presedené v práci pred počítačom, nedostatok pohybu a a množstvo tučnej stravy spôsobili že som začal výrazne priberať. Až to dospelo do štádia, kedy manželka vide...VIAC PREMIEN MOJICH KLIENTOV

                   
×

Začnite dnes !

Napíšte mi čo by ste chceli dosiahnúť v oblasti formovania vašej postavy či už úbytku tuku a/alebo nárastu svalov, atď...

Vyplňte formulár, budem vás spätne kontaktovať a môžme začať pracovať na dosiahnutí vášho cieľa !

Meno:

Email:

Telefón:

Vaša správa:


CAPTCHA