zmeňte svoju postavu - online tréner- vypracovanie jedálničkov, tréningových plánov

Zmeny postavy - Janka Kovalčinová

online premena Janky z Košíc

Píše Janka:

" Na začiatku som bola len ja a mojich 50 kg, až kým sa mi život trošku neobrátil hore nohami.

Sedavé zamestnanie, nezdravé stravovanie, minimálny pohyb akurát tak na zastávku do práce a domov. Pomaly ale isto sa na mňa kilá lepili až sa nalepilo 16 kg.

Vtedy to začalo. Nezmyselné zaručené diéty,jedenie do 17-tej hodiny, alebo strava 1x denne, doslova som si zabila metabolizmus.

Dala som si záväzok do leta schudnúť. Pri potulkách na internete som narazila na Lacovu stránku, trošku som váhala ale nakoniec som sa odhodlala a toto rozhodnutie neľutujem.

Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová

Bolo to rýchle, nejaký dotazník, pár informácii o sebe a Laco sa mi ozval takmer okamžite. Nasledovalo vypracovanie výživového a tréningového plánu, pár suplementov a pustila som sa do môjho osobného boja. Už nebolo cesty späť.

Nebolo to jednoduché, keď som zbadala jedálniček a tréningový plán, v duchu som si povedala: On sa musel zblázniť, ale tvárila som sa, že je všetko OK.

Jedálniček som sa snažila dodržiavať maximálne presne, jasné občas to nevyšlo, keď moja mamina tak dobre varí, ale nikdy som to nevzdala. Dnes to už neberiem ako špeciálnu diétu, beriem to úplne prirodzene, neobmedzujem sa, jednoducho jem čo mám rada a chudnem.

Začať cvičiť a v klasickej posilke a sama, to chcelo odvahu. Ďakujem priateľom, ktorí sa na cvičenie dali nahovoriť a  nenechali ma v tom samu, dodali mi odvahu a odhodlanie. Môj tréningový plán sa mi na začiatku zdal až príliš náročný, nezvládnuteľný, prvý krát som ho anineodcvičila celý a koľko svalovice som si užila.

Stačili 3 mesiace a zmenila som svoj spôsob života. Ešte stále to nie je ono, ešte stále na sebe pracujem, ale pochopila som ,že receptom k peknej a štíhlej postave nie sú diéty, alezdravá a vyvážená strava a dostatok pohybu.

Takže jedno veľké ĎAKUJEM Lacovi za jeho odborné rady a čas, ktorý mi venoval... "

Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová
Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová
Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová
Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová
články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy
cvičíme doma online tréner

VÝSLEDKY KLIENTOV

Prečo som  začal cvičiť? Prečo som začal cvičiť?
Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013) Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)
Prešiel jeden rok ... Barborka Prešiel jeden rok ... Barborka

VIAC FOTO-REFERENCIÍ - TU !


NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Cvik - Francúzsky tlak s jednoručkou v ľahu z boku Francúzsky tlak s jednoručkou v ľahu z boku
Cvik - Francúzsky tlak oboch   jednoručiek v ľahu Francúzsky tlak oboch jednoručiek v ľahu
Cvik - Tricepsová kladka zhora   jednoručne - podhmatom Tricepsová kladka zhora jednoručne - podhmatom