zmeňte svoju postavu - online tréner- vypracovanie jedálničkov, tréningových plánov

BCAA + VIT B6

BCAA tablety v pomere 2:1:1 s vitamínom B6

BCAA + VIT B6

Cena: 16,70 €

Výrobca: SELF OMNINUTRITION

 • Podporuje nárast svalovej hmoty
 • Zlepšenie obnovy svalového vlákna
 • Zvýšenie výkonnosti
 • Zlepšenie absorpcie bielkovín
 • Zníženie únavy
 • Vitamín B6

Príchute: neutrálna

 • Balenie: 100 tbl.
 • Dostupnosť: nedostupné
 • Dobierka alebo platba vopred
 • Objednanie: kontaktujte ma

Hodnotenie: ★ ★ ★ ★ ★

Aminokyseliny sú nevyhnutné pre budovanie a udržanie svalovej hmoty. BCAA sú zložené z troch esenciálnych aminokyselín - leucínu, izoleucínu a valínu. Sú veľmi dôležité, pretože naše telo si ich nedokáže vyrobiť samo; preto ich musíme získavať z potravín ktoré konzumujeme. Z týchto troch aminokyselín má najvyššiu fyziologickú hodnotu pre syntézu bielkovín leucín, zatiaľ čo izoleucín podporuje absorpciu glukózy v bunkách. Valín je využitý väčšinou pri regeneráciu svalov. Užívanie BCAA môže po intenzívnom tréningu tiež znížiť hladiny laktátu; znižuje únavu svalov a pomáha regulovať vstrebávanie iných aminokyselín. Tieto BCAA má ako anabolické, tak antikatabolické vlastnosti vďaka svojej schopnosti výrazne zvyšovať syntézu bielkovín, pomáhajú uvoľňovať hormóny, ako je rastový hormón (GH) a inzulín, a zachovávajú zdravšiu rovnováhu medzi testosterónom a kortizolom. Najvhodnejšie je požitie pred tréningom alebo počas tréningu, pretože počas tréningu svaly používajú BCAA ako energiu.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty na dávku (5 tabliet) % ODD* Energetická hodnota 0kcal=0kJ 0 % Vitamín B6 1,4 mg 100 % BCAA 2:1:1 5000 mg ** L- leucín     2500 mg ** L- valín 1250 mg ** L- izoleucín 1250 mg ** * Percento denných hodnôt založených na príjme 2000 kcal alebo 8400 kJ. Vaše hodnoty môžu byť vyššie alebo nižšie v závislosti od vašej potreby kalórií.** Percento denných hodnôt nie je stanovené. Ďalšie zložky

L-leucín, L-valín, L-izoleucín, spevňovacie látky (E953, E470b, E551), vitamín B6.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 5 tabliet denne. Užívajte ráno, alebo 1 hodinu pred tréningom. Neprekračujte odporúčanu dennú dávku.

Upozornenie

Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

SELF OMNINUTRITION - švédska kvalita v oblasti doplnkov výživy

KATEGÓRIA: ▸ AMINOKYSELINY

▸ Aminokyseliny    ▸ Proteíny    ▸ Spaľovače tuku    ▸ Stimulanty    ▸ Náhrada stravy    ▸ Jednorázovky    ▸ Príslušenstvo


VÝSLEDKY KLIENTOV

Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013) Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)
Prešiel jeden rok ... Barborka Prešiel jeden rok ... Barborka
Rony Pavlík Rony Pavlík

VIAC FOTO-REFERENCIÍ - TU !


NAJNOVŠIE PRIDANÉ

SVALOVÉ FASCIE SVALOVÉ FASCIE
STREČING STREČING
Atrofia svalov Atrofia svalov