laco.lead1.eu

WWW.LACO.LEAD1.EU 
Osobné tréningy Jedálničky
 

Tréningový plán na formovanie postavy

Tréningový pán na formovanie postavy

vypracovávam presne podľa potrieb klientov. Ide o na mieru postavený

program na formovanie pre mužov, ale aj pre ženy

. Správnym spracovaným tréningovým pánom máte najlepšiu možnosť, ako vyformovať svoju postavu dlhodobo a efektívne v kombinácii s vhodným jedálnym lístkom a suplementačným plánom.

Tréning na formovanie
môj klient Jožo Bucha a jeho premena - viac TU. pozn.: Jožo mal vypracovaný tréningový plán ale samozrejme neodmysliteľne k nemu patril aj výživový plán, ktorý nie je obsahom tohto programu. Tréningový rozpis + jedálniček doporučujem aj vám ako komplexný program - NÁJDETE HO TU ! - vprípade, že chcete sa zamerať viac na pribratie svalovej čistej hmoty

Tvarovací tréning
môj klient Rado Macko a jeho premena - viac TU. pozn.: Rado mal taktiež vypracovaný tréningový plán ale samozrejme neodmysliteľne k nemu patril aj výživový plán, ktorý nie je obsahom tohto programu. Tréningový rozpis + jedálniček doporučujem aj vám ako komplexný program - NÁJDETE HO TU ! - vprípade, že chcete sa zamerať viac na úbytok tuku a spevnenie svalstva

Tréningový rozpis na formovanie tela

Vypracovanie tréningových plánov

, účinných a používaných pri tréningoch s mojimi klientmi vo fitku. Program vhodný pre ľuďí, ktorí chcú zmeniť svoj pôvodný program resp. začínajú s tréningovým procesom, zatiaľ bez konkrétnejšieho vypracovania stravy.

Slovami mojich klientov, ktorí dodržiavali mnou

vypracovaný tréningový plán

:

Tréning na tvarovanie postavy

Píše Jožo Bucha:
"Takže všetko sa to začalo, keď som v marci tohto roku povedal, že potrebujem zmenu. Pravdaže som chodil cvičiť pravidelne no môj spôsob cvičenia nebol správne doplnený stravou a výsledky sa dostavovali veľmi pomaly ak vôbec.

Práve preto som oslovil teraz už môjho osobného fitnes trénera Ladislava Kindernaya, ktorý si ma zobral pod svoje krídla. Najhoršie boli začiatky zvykal som si na nový režim stravovania a aj cvičenie mi dalo viac zabrať."
POKRAČOVANIE ČLÁNKU - TU.

Píše Rado Macko:
"Pravdu povediac ani som netušil do čoho idem, keď si to tak spätne teraz premietnem. Laco sa mi ozval a bez problémov mi vypracoval jedálniček na mieru. Chcel som začať vtedy s objemovkou, ale v tej dobe som bol "objemový" až dosť a po zaslaných fotkách mi Laco ihneď zmenil jedálny lístok a pustil som sa do diety! Po osobnom stretnutí som s ním absolvoval jeden ukážkový tréning, aby som mal predstavu ako správne cvičiť v diete. Toto ma poriadne naštartovalo a doma som začal ihneď cvičiť ako mi to Laco ukázal.

Mojim cieľom bolo zhodiť dole pár kíl a vyrysovať si postavu.

Po dlhých tyždnoch a pravidelnom cvičení som na sebe pomaly ale isto každým mesiacom videl dosť veľkú zmenu, váha išla dole, svaly sa začali ukazovať, bol som prekvapený a hlavne motivovaný cvičiť ďalej.


Momentálne končím 18 týždňovú dietu, vďaka ktorej som zhodil zo 102,5 kg na 75,5 kg. Je to skvelý pocit moja postava konečne vyzerá ako som si to predstavoval.

Čo sa týka cvičenia a stravy dodržoval som to na 99%, žiadne výhovorky, žiadne flákanie, proste ak som mal ísť cvičiť, tak som cvičil. Stravu som dodržoval presne! vrátane gramáže, tak ako bolo rozpísane, bral som si ju zo sebou, ak bolo treba nič som nevynechal.

Dnes sa nato celé pozerám ináč a čo je pre mňa dôležité, Laco mi povedal jednu super vec: nieje podstatné kde človek cvičí, odcvičí tréning aj v lese, podstatné je to ako človek cvičí. Ja osobne som necvičil v žiadnej modernej posilovni, ale doma v jednej izbe kde mam dve jednoručky, lavičku, vežu a stojan na drepy k tomu zopár závaží, nič viac som nepotreboval."
POKRAČOVANIE ČLÁNKU - TU.

Ako tvarovať postavu?

Pre formovanie postavy je nevyhnutnou súčasťou správne zvolený tréningový, suplementačný plán a jedálny lístok. V prvom rade je veľký rozdiel oproti chudnutiu v tom, že pri chudnutí môžete stratiť svalovú hmotu. V konečnom dôsledku to môže spôsobiť nepekný vzhľad postavy, ochabnuté svaly, alebo nesúmernosť. Vyzerať a cítiť sa čo najlepšie znamená vyživovať organizmus. Nutričné potreby človeka sú ovplyvňované mnohými rôznymi faktormi vrátane veku a fyzickej kondície. Preto je dôležité ku každému pristupovať individuálne, vzhľadom na pokroky, možnosti, genetiku a vzhľad jednotlivých partií.

V prípade, že nie ste si istý tým, či je vaša strava dostatočná na dosiahnutie vami určených cieľov a chcete sa viac zamerať na úbytok tuku a hmotnosti za súčasného skvalitnenia a spevnenia svalovej hmoty, doporučujem objednať komplexný program tréning + strava - TU!

V prípade, že nie ste si istý tým, či je vaša strava dostatočná na dosiahnutie vami určených cieľov a chcete sa viac zamerať na budovanie kvalitnej svalovej hmoty bez zbytočného nabratia tuku, doporučujem objednať komplexný program tréning + strava - TU!

tréning na tvarovanie postavy
A takto som sa tvaroval ja - roky 2008 - 2010
zmena postavy online trener
Obrázky 1., 2., 3., jeseň 2008 - podobne aj jeseň 2009 Takto to vyzerá keď celkom kašlem na stravu - pravidelnosť, jej zloženie a trénujem len tak rekreačne :-). Ale zas nieje nad koláče s mliekom, 3 chody pizze, marlenku a iné - mňam ! výška: 173 cm, hmotnosť: cca 108 kg (obdobie súťažnej prestávky, poslednú súťaž pred týmto odstrašujúcim príkladom som absolvoval v novembri 2005). Aspoň vidíte ako sa dá postava dokatovať, keď človek o seba nedbá :-O Obrázok 4. zo dňa 18.februára 2010 Strava a tréningy celkom "light" výška: 173 cm, hmotnosť: 96 kg Obrázok 5. zo dňa 4.mája 2010 (len niečo vyše dvoch mesiacov od obrázku č.4) Strava a 2-fázové tréningy striktné ale vyhovujúce výška: 173 cm, hmotnosť: 95 kg (to poďla "mudrej a iste správnej hodnoty BMI" mám vysokú obezitu) Obrázok 6. zo dňa 8.mája 2010 bez podkožnej vody (taktiež som ale stratil dosť vnútrosvalovej vody :-( ) hmotnosť: 89,1 kg !

premeny klientovpremena Anka Chovanová
ako sa dostať do formy za 2 MESIACE pred dňom "D"
Anka Chovanová
premena Kristínka Máliková
rozlúčka s prebytočnými kilami po pôrode
Kristínka Máliková
premena Martin Kubiš
sadlo preč a zároveň nabrať svaly za mesiac ?
Martin Kubiš

KLIENTI

článkyVideogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
Videogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
16.4.2012
BMI - 3D kalkulačka
Body mass index - BMI - 3D kalkulačka
8.5.2012
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
21.5.2012
pokračovanie PRÍBEHU JARKY
Zaručené recepty na chudnutie do plaviek pokračovanie PRÍBEHU JARKY
24.5.2012

VIAC
FÓRUM ANATÓMIA
partnerské weby


MB TECH s.r.o.


All rights reserved       © LACO KINDERNAY, LEAD 1 - since 2009

      TOPlist