laco.lead1.eu

WWW.LACO.LEAD1.EU 
Osobné tréningy Jedálničky
 

Jedálniček na chudnutie

Výživový plán na chudnutie

vypracovávam presne podľa potrieb klientov. Ide o na mieru postavený

program na chudnutie pre ženy

, ale aj mužov. Úpravou stravy máte najlepšiu možnosť,

ako schudnúť dlhodobo a efektívne

.

Jedálniček na chudnutie - výsledky
moja online klientka Janka Krajčová a jej premena - viac TU. pozn.: Janka mala vypracovaný jedálniček na chudnutie a zároveň aj tréningový plán, ktorý nie je obsahom tohto programu. Jedálniček + tréningový rozpis na chudnutie doporučujem aj vám ako komplexný program - NÁJDETE HO TU !

Tréningový a výživový plán na chudnutie
moja klientka Zuzka Mozoľová a jej premena - viac TU

Jedálniček na zníženie váhy

Vypracovanie jedálnička za účelom schudnutia

. Program je bez vypracovania tréningového plánu a je vhodný pre ľuďí, ktorí buď trénujú im vyhovujúcim spôsobom a potrebujú upraviť stravu, alebo z iných dôvodov nie je možné u nich vykonávať tréningovú činnosť.

Slovami mojich klientov, ktorí dodržiavali mnou

vypracovaný jedálniček na schudnutie

:


Výživa na zníženie hmotnosti

Píše Janka Krajčová z Košíc:
"S udržaním postavy som nemala nikdy vážny problém, cvičila som od mladosti a darilo sa mi. ALE prišlo obdobie veľmi komplikovaného tehotenstva kedy som nemohla vôbec cvičiť a nabrala som poriadnu nadváhu.

Neskôr som sa dostala do kolobehu nesprávnej výživy a  nedostatočného alebo skôr žiadneho pohybu. Pri malej dcére na to nebol žiaden čas. Vedela som však, že takto to nemôže ísť do nekonečna, začala som pomaly cvičiť, ale stále to neprinášalo viditeľné výsledky.

Raz som vo fitku stretla vtedajšiu Lacovu klientku a dostala som na neho mail. Trvalo mi síce dlhšie pokiaľ som nabrala odvahu, ale nakoniec som ho začiatkom toho roka kontaktovala a  konečne nastala pre mňa ta správna cesta.

Laco mi zostavil tréningový plán a jedálniček, ktorý mi časom prispôsoboval a váha začala pomaly klesať."
POKRAČOVANIE ČLÁNKU - TU.

Píše Zuzka Mozoľová:
"Vtedy mi tak nejak došlo že čo ja vlastne veľmi chcem, ale že sama si pravdepodobne už neporadím. Oslovila som kamarátku, či nepozná nejakého osobného trénera.

Dala mi číslo na jedného mladého muža, ktorý mi nedvíhal telefón. Vtedy prišiel na rad „strýko GOOGLE“Laco K.

Prvý mail, prvý telefonát, prvé stretnutie, prvý tréning, prvý jedálniček, prvá suplementácia... veľký chaos ale veľké odhodlanie. Som tu 9. mesiac, stretla som tu fantastických ľudí a sama sebe držím palce, aby som vydržala... rok, dva, celý život! Na naplnenie hesla RAZ A NAVŽDY totiž nestačí niečo dosiahnuť. To som už zažila. Dôležité je to čo dosiahnem pri Laciho trpezlivom prístupe RAZ A NAVŽDY udržať.

Cielené cvičenie, aeróbna aktivita a vyvážená strava idú ruka v ruke. Ak chcem trvalé výsledky, nemôžem toto obdobie považovať za „jednu etapu môjho života“."
POKRAČOVANIE ČLÁNKU - TU.

Ako zhodiť kilá?

Náš tráviaci trakt spracováva ťažšiu, výdatnú stravu dlhší čas. Takáto strava sa pohybuje tráviacim traktom približne šesť až dvanásť hodín. Príliš tučné jedlá sa trávia v žalúdku cez osem hodín. Kým jedlá s nízkym obsahom tuku prechádzajú tráviacim traktom oveľa rýchlejšie, pričom dodávajú organizmu potrebné množstvo živín potrebných na spaľovanie tuku a posilnenie svalstva, ako sú bielkoviny a sacharidy.

Tiež sladké jedlá – jedlá s obsahom rýchlych cukrov a sladené nápoje majú negatívny vplyv na naše zdravie. Vďaka nim telo pojme denne veľkú dávku tzv. "prázdnych" kalórií – prijatých zo sacharózy. Akonáhle telo nemá dostatočný výdaj energie, následne sa tento cukor ukladá v tele v podobe telesného tuku.

Najdôležitejšou a najpodstatnejšou vecou, pokiaľ chcete efektívne "zhadzovať kilá" samozrejme z vašich tukových zásob, je presné, cielené načasovanie a rozplánovanie jedálnička a taktiež naplánovanie tréningového programu. Tieto najdôležitejšie a kľúčové otázky ako správne a efektívne zostaviť plán na chudnutie rieši môj program a jedálniček, ktorý ponúkam svojim klientom.
LACO K

jedálniček na chudnutie

premeny klientovpremena Anka Chovanová
ako sa dostať do formy za 2 MESIACE pred dňom "D"
Anka Chovanová
premena Kristínka Máliková
rozlúčka s prebytočnými kilami po pôrode
Kristínka Máliková
premena Martin Kubiš
sadlo preč a zároveň nabrať svaly za mesiac ?
Martin Kubiš

KLIENTI

článkyVideogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
Videogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
16.4.2012
BMI - 3D kalkulačka
Body mass index - BMI - 3D kalkulačka
8.5.2012
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
21.5.2012
pokračovanie PRÍBEHU JARKY
Zaručené recepty na chudnutie do plaviek pokračovanie PRÍBEHU JARKY
24.5.2012

VIAC
FÓRUM ANATÓMIA
partnerské weby


MB TECH s.r.o.


All rights reserved       © LACO KINDERNAY, LEAD 1 - since 2009

      TOPlist