laco.lead1.eu

LACO.LEAD1.EU - OSOBNÝ TRÉNERProfil trénera

Premeny postavy - Tomáš Kohút, mínus 21 kg


Príliš chváliť nebudem, chcem aby Tomáš vydržal a dotiahol to čo najďalej. Pravdou je, ľudí ako je Tomáš uznávam... nemal problém s tým, že v jeho okolí nie je žiadne fitko, makal s tým, čo mal, makal v zime von, snažil sa spraviť zhyb na konári stromu, drep, klik atď... tam kde sa dalo, pravdou je že sa to dá kdekoľvek... Tomáš si zaobstaral náčinie, činky, lavičku - objednal si cez internet a s radosťou mi stále ukazoval fotky, keď pribudlo v jeho skromnom izbovom fitku niečo nové... Pokiaľ sa Tomášovi dalo, teda keď nemal službu v kuchyni (Tomáš pracuje ako kuchár v hoteli na Donovaloch pri Banskej Bystrici), cestoval autobusom do Banskej Bystrice za mnou na tréning. Nepotreboval sa vyhovárať, že je bez auta a je to "komplikované", jednoducho prišiel, odvičil a držal sa toho na čom sme sa dohodli a robil to čo mal robiť...

LACO K

Tu je Tomášov príbeh...


Píše Tomáš:

Volám sa Tomáš mám 22 rokov a moja spolupráca s Lacom začala takto:

Všetko začalo začiatkom januára, skončili vianočné sviatky a ja som sa postavil na váhu. (áno bol som vykŕmený, ako každy správny kuchár :D) To však nič nemenilo na tom že na váhe bolo 99,7 kg. Moja prvá reakcia a myslienka bola: "Uff ešte to neni 100 kg a ani nesmiem dovoliť aby bolo." Tak som stiahol z internetu plán stravy, kde som mal rozpísanú stravu, ako v školskej jedálni, čo a kedy mam jesť v pondelok, utorok, atď... Možno to bol dobrý jedálniček, možno nie neviem, ale asi po týždni, ako som ho dodržoval ma začala trápiť otázka, či má zmysel to vobec držat, čo ak to písal človek, ktorý s tým nemá žiadne skúsenosti a len to voľakde odpísal. Nastalo radikalne rozhodnutie najdem si trenera co mi spravi jedálniček presne na mieru, presne pre mňa.

Zapol som počítač a kedže dlhodobo pracujem na Donovaloch napísal som do Google Osobný tréner Banská Bystrica. Hneď prvá stránka, ktorá ma zaujala bola www.laco.lead1.eu. Klikol som na ňu a kochal sa super premenami ľudí, ktorí prešli premenou, na akú som sa ja len chystal. Ono bola to super motivácia, keď ste videli čo sa dá dosiahnuť za určitý čas.

Po preštudovaní stránky som poslal Lacovi prihlasovací formulár a naša spolupráca mohla začat. Vtedy už bol koniec februára. A po 4 dňoch mi prišiel na Email jedálny lístok, na ktorý som sa tak tešil. Ihneď som ho začal dodržovat na 110%, každe jedno jedlo vážil a schuti jedol. Áno je pravda že boli na tom aj dosť nepraktické veci, ako to že jedlo som si musel všade nosiť zo sebou aby presne v čase keď mi zazvoni budík mohol zjesť to čo som mal napísane.

Ďalej následovalo nakúpenie suplementov, ktore mali za úlohu mi pri tomto boji pomôcť a to najdoležitejsie kúpa pernamentky do Fitness Active.
online osobny trener
Prišiel deň D, prvý deň čo idem do fitka za Lacom, pocity ? Zmiešane! Nevedel som, čo mám čakať a čo mám čakat od neho. Hneď po krátkom rozhovore som zistil, že Laco je super človek, ktorý vie čo robí. (Medzi nami, je to aj na ňom vidno). Následne mi Laco poradil, ako zvýšit moju už vtedy dosť veľkú motiváciu, prihlásením sa na súťaž: "Do Formy" s fitnes časopisom. Pravidlá súťaže sú jednoduché. Za 3 mesiace musíte čo najviac zmeniť postavu k lepšiemu. Tak prečo nie, som si povedal a poslal prihlášku do sútaže.
online osobny trener online osobny trener
To čo nasledovalo ďalej si s najväčšou pravdepodobnosťou budem pamätať po zvyšok zivota :D.

Začal tréning dolnej časti tela, moje už vtedy dosť ochabnuté telo, ktoré maximálne zažilo raz za čas nejaký ten beh, poprípade bicykel, zažilo to, čo este nikdy, tréning!

Lacove slová, ako poď ešte 3 opakovania, poď to dáš verím ti, ma motivovali ešte viac a som seba ani jeho nechcel zklamať, tým že by som to vzdal. Nasledovala svalovica, ale svalovica akú moje telo nepoznalo, nemohol som si sadnúť, vstávať z postele bolo veľmi obtiažne a nebodaj mi niečo padlo na zem a mal som to zodvihnuť, tak začal doslova boj. Ako čas išiel a tréningy sa stále stupňovali, závažia boli stále tažšie a moje odhodlanie stále väčšie.

Kedže u mňa v robote sme mali vo fitku len bicykel a bežiaci pás, objednal som si aspoň 1 pár jedoručiek a lavičku, aby som mohol cvičiť aj po robote, keď sa v daný deň nedá isť do B.Bystrice za Lacom.

Ono zistil som, jednu podstatnú vec. Na cvičenie sa vždy čas nájde. Vždy ! Ja som stále v robote a keď mám raz za čas voľno idem cvičiť. Všetko ostatné sú len výhovorky, ktoré som na začiatku používal aj ja. Teraz som vo fáze, že cvičím aj pri čakaní na autobus. Odlepím päty od zeme a idem lýtka, nech vyplním ten prázdny čas, čo čakám na autobus. Moja váha, ak si dobre pamätám po 1 až 1,5 mesiaci bola 83,3 kg, áno toľko! Neni to žiaden preklep, v skutočnosti som schudol z 99,7 na 83,3 kg.

Bol to super pocit a konečne ste si povedali, áno tie litre potu vypotené v telocvični, tie svalovice, ktoré vám bránili si sadnúť, alebo vyzliecť tričko mali zmysel. Dnes je 26.5.2014 pár tyždňov do fotenia druhej fotky na súťaž. Moja momentálna váha je 82,5 kg a cvičenie sa stalo mojou veľkou vášňou a budem stále pokračovat v tom čom som začal.

"/pozn.: Tomášova hmotnosť v deň fotenia a váženia v závere súťaže s fit-magazínom bola rovných 78 kg! /"

Jedno veľké ďakujem patrí môjmu trénerovi Lacovi Kindernayovi, za neskutočnú podporu ktorú mi dal, či už psychickú tak aj fyzickú, za to že mi veril a pomáhal vo formovaní mojej postavy.

Laci, ďakujem Ti
"
Tomáš Kohút

ĎAĽŠIE NAPREDOVANIE TOMÁŠA NÁJDETE NA TOMTO LINKU !

online osobny trener
online osobny trener
online osobny trener
online osobny trener
Tomášove domáce fitko
online osobny trener
Tomášove domáce fitko
online osobny trener
Tomášove domáce fitko

výsledky klientovpremena Anka Chovanová
ako sa dostať do formy za 2 MESIACE pred dňom "D"
Anka Chovanová
premena Kristínka Máliková
rozlúčka s prebytočnými kilami po pôrode
Kristínka Máliková
premena Martin Kubiš
sadlo preč a zároveň nabrať svaly za mesiac ?
Martin Kubiš

VIAC

článkyVideogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
Videogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
16.4.2012
BMI - 3D kalkulačka
Body mass index - BMI - 3D kalkulačka
8.5.2012
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
21.5.2012
pokračovanie PRÍBEHU JARKY
Zaručené recepty na chudnutie do plaviek pokračovanie PRÍBEHU JARKY
24.5.2012

VIAC


ANATÓMIA

FÓRUM

partnerské weby


MB TECH s.r.o.


All rights reserved       © LEAD 1 - since 2009