laco.lead1.eu


Premena postavy online formou - Radovan Macko

ako sa zbaviť tuku a zároveň zvýšiť svalovú hmotu

ALEBO

ako vyzerá rozdiel úbytku hmotnosti 30 kilo súčasne pri nabratí svalovej hmoty

osobny online trener

Rado v lete a na jeseň 2011 - hmotnosť: 102,5 kg

osobny online trener osobny online trener osobny online trener osobny online trener

Rado sa mi ozval prvý krát v septembri 2011, s konkrétnym cieľom - nabrať pokiaľ možno čo najviac svalovej hmoty. Pripravil som mu jednotlivé rozpisy stravy, doplnkov výživy a tréningu, po zaslaní Radových fotiek s v aktuálnej "forme" - som mu navrhol troška pozmeniť smer ktorým sa chcel pôvodne uberať - naberať na hmotnosti...

Začiatkom januára 2012 - teda po našom prvom 3 mesačnom cykle, Rado prišiel za mnou z Ružomberku do Banskej Bystrice na tréning, kde sme si vysvetlili ako bude trénovať, nielen čo sa týka jednotlivých cvikov ale tréningu ako takého - intenzita, intezifikačné Weiderove tréningové princípy, odpočinkové pauzy atď...

Od tohto momentu sme s Radom boli v online kontakte a smerovali tréningové snaženie na jasný cieľ - vybudovať postavu, na ktorej bude vidno, že je "poznačená" skutočným tréningom s činkami s dôrazom na zminimalizovanie podkožného tuku.

S hrdosťou môžem povedať že Rado ma veľmi príjemne prekvapil poslednými fotkami ktoré mi poslal teraz v máji 2012 - absolútne viditeľné zmeny postavy od nášho posledného stretnutia v januári, kde ešte stále mal veľmi výrazne razervy, najmä čo sa týka tuku.

Čo je pri tom najdôležitejšie, Rado tieto výsledky dosiahol tréningami, ktoré absolvoval doma s pár kotúčmi, činkami a nie vo fitcentre! Týmto ukázal aj ostatným, že dosiahnuť pokrok v zmene postavy sa dá v akomkoľvek prostredí a v akýchkoľvek podmienkach.

Tentoraz už bez váhania môžem schváliť a tréningovú stratégiu zacieliť na Radov pôvodný cieľ a to nabratie čistej svalovej hmoty!

LACO K

Píše Rado

"Pred pár mesiacmi som si dal sám sebe zaväzok že by bolo na čase spraviť niečo zo svojou postavou, po dlhých rokoch leňošenia a žúrovania, čo sa veľmi "dobre" odzrkadlilo na mojej postave som si sadol za net a hľadal som nejakú motiváciu, niečo alebo hlavne niekoho kto by mi s tým pomohol.

Na jednej nemenovanej stránke som narazil na osobného trénera, myslím že jeho meno nemusím ani napísať - áno bol to Laco Kindernay neváhal som a odhodlal som sa mu napísať čo by som chcel zmeniť na sebe.

Pravdu povediac ani som netušil do čoho idem, keď si to tak spätne teraz premietnem. Laco sa mi ozval a bez problémov mi vypracoval jedálniček na mieru. Chcel som začať vtedy s objemovkou, ale v tej dobe som bol "objemový" až dosť a po zaslaných fotkách mi Laco ihneď zmenil jedálny lístok a pustil som sa do diety! Po osobnom stretnutí som s ním absolvoval jeden ukážkový tréning, aby som mal predstavu ako správne cvičiť v diete. Toto ma poriadne naštartovalo a doma som začal ihneď cvičiť ako mi to Laco ukázal. Mojim cieľom bolo zhodiť dole pár kíl a vyrysovať si postavu.

Rado na jar roku 2012 - hmotnosť: 75,5 kg

osobny online trener osobny online trener osobny online trener osobny online trener

Po dlhých tyždnoch a pravidelnom cvičení som na sebe pomaly ale isto každým mesiacom videl dosť veľkú zmenu, váha išla dole, svaly sa začali ukazovať, bol som prekvapený a hlavne motivovaný cvičiť ďalej.
Momentálne končím 18 týždňovú dietu, vďaka ktorej som zhodil zo 102,5 kg na 75,5 kg. Je to skvelý pocit moja postava konečne vyzerá ako som si to predstavoval.

Čo sa týka cvičenia a stravy dodržoval som to na 99%, žiadne výhovorky, žiadne flákanie, proste ak som mal ísť cvičiť, tak som cvičil. Stravu som dodržoval presne! vrátane gramáže, tak ako bolo rozpísane, bral som si ju zo sebou, ak bolo treba nič som nevynechal.

Dnes sa nato celé pozerám ináč a čo je pre mňa dôležité, Laco mi povedal jednu super vec: nieje podstatné kde človek cvičí, odcvičí tréning aj v lese, podstatné je to ako človek cvičí. Ja osobne som necvičil v žiadnej modernej posilovni, ale doma v jednej izbe kde mam dve jednoručky, lavičku, vežu a stojan na drepy k tomu zopár závaží, nič viac som nepotreboval. Tymto by som sa chcel Lacovi poďakovat za jeho služby ktoré si nesmierne cením a verím že mi pomôže aj ďalej k formovaniu mojej postavy.

Myslím že nieje čo viac dodať len nazbierať odvahu a vlastné presvedčenie že chce človek niečo so sebou urobiť."
Radovan Macko
máj 2012

Moji klienti

trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC

Partneri

MB TECH s.r.o.

                    

Strechy BB


Jak psát web

www . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua   www . thewomansworkoutcompany . com