Peťa Ká

príklad ako sa dá dosiahnúť "nice body"

Prešlo krátkych 27 - 28 rokov, čo som naposledy videl Peťu, vtedy ešte Peťku... v škôlke. Po tejto chvíľočke sa mi "opäť" ozvala, že by rada začala trénovať, pokiaľ to bude možné aj venovať sa súťažne fitnesu, resp. bodyfitnessu.
V júni 2012 sme sa stretli, porozprávali o jej plánoch a cieľoch, ktoré chce cvičením dosiahnuť, určili si stratégiu, na základe vstupného formulára som jej vypracoval stravovací program a začali sme...

Už na začiatku - v júni, bolo vidieť že Peťa na sebe maká a že má už čoto odcvičené. Prišla ku mne s veľmi dobrým "základom" - postavou, s ktorou by väčšina žien, dievčat bola spokojná... Peťa nie... Chce viac, chce to vyrysovať, priblížiť sa súťažnej forme. V tom čase to na súťaž nevyzeralo, chýbala tomu tvrdosť svalstva a ešte menšia vrstva podkožného tuku..

Vďaka Peťinmu prístupu, disciplíne, striktnému dodržiavaniu stravy a poriadnemu "ťahu" na tréningoch sa začala jej postava približovať jej cieľu (vidno to najmä na jej bruchu ale aj pažiach, chrbte, dotiahnúť nám treba viac nohy).
Čiže najbližšie sa chystám s Peťou za trénerom Svetozárom Pavlíkom, s tým že Peťa je pomaly súca na predsúťažnú prípravu a samotné súťaženie..
Peťa od začiatku cvičenia trénovala tvrdo a pristupovala k tréningu zodpovedne, čo ma utvrdilo v tom že to s cvičením myslí vážne.

osobny online trener

Peťiným príkladom chceme priblížiť najmä širšej verejnosti, že výsledok v tvarovaní postavy, za súčasného spevnenia svalov a úbytku tuku nie je otázka hladovania a bezhlavého pobehovania vo fitnesscentre, ale je to výsledok cieleného a pravidelného stravovania, zodpovedného tréningu a najmä DISCIPLÍNY !

... a ešte jedna vec: veta - "snažím sa dodržiavať predpísanú stravu" = v preklade "nie som schopný dodržať predpísanú stravu"

AKTUALIZÁCIE PEŤINE PREMENY TU ! PEŤA NA MAJSTROVSTVÁCH SLOVENSKA 2013 TU ! PEŤA V PRÍPRAVE NA SÚŤAŽE ROK 2014 TU !

Peťa jún 2012 - hmotnosť: 46 kg

www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu

Píše Peťa:

"Moja cesta za nice body

Takže všetko sa to začalo, keď som si v januári tohto roku povedala, že začnem cvičiť, samozrejme aj predtým raz za čas som chodila cvičiť, no keďže som nevedela, ktorý stroj na čo slúži (hádam okrem bicykla, bežiaceho pásu a stepera) tak som cvičila kadejako len, aby som mohla vravieť, že aj ja chodím do fitka. Lenže moje "cvičenie" mi neprinášalo žiadny efekt stále som bola taká istá a tak ma to aj pomaličky prestávalo baviť.

Nakoniec som sa rozhodla, že skúsim cvičiť s trénerom a tak od apríla som cvičila s trénerom. Tréningy boli fakt dobré a tiež som konečne   pochopila na čo ktorý stroj slúži. No stále mi niečo chýbalo.. Sama neviem čo to bolo, aj keď fitnes sa stalo mojou veľkou záľubou a keďže som mu venovala dosť veľa času, som sa rozhodla, že keď už tomu venujem toľko času, tak nech aj za to niečo mám.

Rozhodla som sa, že skúsim osloviť Laciho, ktorého mi veľmi vychválila kamarátka. Takže koncom júna sme sa stretli hodili sme reč, samozrejme nezabudla som mu hneď spomenúť, že by som chcela vyskúšať ísť aj na súťaž a jeho odpoveď bola jasná a stručná: „ ale to musíme riadne zamakať“. Táto veta bola ako výzva a ja zbožňujem výzvy tak sme sa dohodli a začali sme spolu trénovať.

Prišiel prvý deň tréningu a tam som pochopila, že to nebude také ľahké. Tréningy mi dávajú poriadne zabrať a občas  v duchu som si vravela „ pre boha to čo som si vymyslela zase, takto makať už od 8 rannej hodiny „. Tréningy s Lacim sú každý deň iné, zaujímavejšie čo ma veľmi baví a mám veľkú radosť, keď vládzem viac a viac. Samozrejme nesmiem zabudnúť aj na to, že Laco mi vypracoval jedálny lístok, ktorý dodržiavam maximálne presne. Konečne som sa naučila normálne stravovať pretože pred tým som sa stravovala kadejako len nie dobre a mávala som problémy so žalúdkom,  teraz je všetko o.k.

Je skoro koniec augusta a ja vyzerám úplne inak začali sa mi pekne rysovať svaly a  som z toho nadšená a ešte keď si to všimnú aj Vaši známi, niekedy aj úplne neznámi ľudia a  chvália Vás ako super vyzeráte a pýtajú sa Vás, že či robíte fitnes. Tak to je neskutočný pocit, ktorý sama neviem opísať, ale hlavne je to hnací motor, ktorý ma vždy povzbudí.
Ďakujem Laci."

osobny online trener

Peťa 17.8.2012 - hmotnosť: 41,5 kg

osobny online trener osobny online trener osobny online trener

Jak psát web

www . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua   www . thewomansworkoutcompany . com