laco.lead1.eu


Zmeny postavy - Kristínka Máliková

rozlúčka s prebytočnými kilami po pôrode

osobny online trener

Kristínka so svojim fitkom - orbitrekom - cvičiť sa dá všade. Dôležitá je chuť a nie to v akom najmodernejšom fitku s akými najmodernejšími strojmi človek cvičí - však ?

osobny online trener

Píše Kristínka:

"Vždy som mávala 63 - 65 kíl. Moje výkyvy váhy sa začali pred pár rokmi s mojim pobytom v zahraničí kde som pribrala ďaľších 10 kilogramov. Po návrate prišla krásna svadba a o pár mesiacov vytúžené tehotenstvo, ktoré bolo komplikované a v spojitosti zdravotných problémov a tehotenských chúťok sa moja váha po pôrode vyšplhala na neuveriteľných 88,8 kg. Nikdy som nebola taká nemotorná a nemožná, hambila som sa pred svojim okolím a hlavne sama pred sebou, že som to dovolila zájsť až tak ďaleko.

Všetko súviselo s mojimi zlými stravovacími návykmi lebo som si myslela, že počas tehotenstva a dojčenia sa má jesť veľa. Spočiatku som si myslela, že to vybehám, okolo môjho bábätka ale mýlila som sa nakoľko moja dcérka bola bábätko, ktoré rado a veľa spinkalo. Po pôrode sa to so mnou vlieklo rok aj vďaka tomu, že som si myslela, že ked mamička kojí tak nemôže chudnúť. A to bol omyl.

osobny online trener Na tejto fotke Kristínka s dcérkou Elinkou a v pozadí na chladničke nalepené naše rozpisy stravy.

V jeden deň sa vo mne niečo zlomilo a povedala som si dosť. Bolo to pre mňa nepredstaviteľné chudnúť vyše 20 kíl a aj som vedela, že to sama nezvládnem. Tak po schudnutí prvých kíl som začala hľadať na internete pomoc a našla som jednu úžasnú stránku on-line trénera Laca K.

Jeho program bol presne ušitý na mieru a spĺňal moje predstavy. Potrebovala som odbornú pomoc pri zhadzovaní mojich kíl. Na jedálniček, ktorý mi tréner vypracoval som si musela spočiatku zvyknúť - hlavne na pravidelnosť jedenia. Musím povedať, že strava mi veľmi chutí, obľúbila som si ľahké jedlá a čo je dôležité naučila som sa počúvať vlastné telo. Keďže som na materskej dovolenke, bolo pre mňa nemožné chodiť niekam do posilovne. A keďže mám doma orbitrek, tak tréner mi program prispôsobil na mieru v mojich domácich podmienkach, stravovanie a cvičenie mi vždy upravil podľa mojich potrieb a aj potrieb mojej dcérky :-D Ja som šťastná, že som našla takúto úžasnú pomoc a chcem povzbudiť všetky mamičky na materskej, ktoré bojujú s kilami navyše, že všetko sa dá a netreba ani nikam chodiť a opúšťať dieťatko. Cvičím keď malá spinká a spokojná je aj mamina aj dcérka :-) Mojim cieľom je ešte schudnúť do Vianoc ďaľších 6 kíl. Ja som spokojná, dobre sa cítim a moje okolie a najmä manžel sú mojou zmenou nadšení.

PS : Milé mamičky ešte stále kojím, nemusíte sa báť, že by ste prišli o mliečko "

KRISTÍNKINA RUBRIKA NA LACO.LEAD1.EU - VARÍME S KRISTÍNKOU - TU !

Moji klienti

trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC

Partneri

MB TECH s.r.o.

                    

Strechy BB


Jak psát web

www . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua   www . thewomansworkoutcompany . com