laco.lead1.eu

LACO.LEAD1.EU - OSOBNÝ TRÉNERPROFIL TRÉNERA

Zmeny postavy - Kristínka Máliková


rozlúčka s prebytočnými kilami po pôrodeosobny online trener
osobny online trener
Kristínka so svojim fitkom - orbitrekom - cvičiť sa dá všade. Dôležitá je chuť a nie to v akom najmodernejšom fitku s akými najmodernejšími strojmi človek cvičí - však ?
Píše Kristínka:
"Vždy som mávala 63 - 65 kíl. Moje výkyvy váhy sa začali pred pár rokmi s mojim pobytom v zahraničí kde som pribrala ďaľších 10 kilogramov. Po návrate prišla krásna svadba a o pár mesiacov vytúžené tehotenstvo, ktoré bolo komplikované a v spojitosti zdravotných problémov a tehotenských chúťok sa moja váha po pôrode vyšplhala na neuveriteľných 88,8 kg. Nikdy som nebola taká nemotorná a nemožná, hambila som sa pred svojim okolím a hlavne sama pred sebou, že som to dovolila zájsť až tak ďaleko.

Všetko súviselo s mojimi zlými stravovacími návykmi lebo som si myslela, že počas tehotenstva a dojčenia sa má jesť veľa. Spočiatku som si myslela, že to vybehám, okolo môjho bábätka ale mýlila som sa nakoľko moja dcérka bola bábätko, ktoré rado a veľa spinkalo. Po pôrode sa to so mnou vlieklo rok aj vďaka tomu, že som si myslela, že ked mamička kojí tak nemôže chudnúť. A to bol omyl.

V jeden deň sa vo mne niečo zlomilo a povedala som si dosť. Bolo to pre mňa nepredstaviteľné chudnúť vyše 20 kíl a aj som vedela, že to sama nezvládnem. Tak po schudnutí prvých kíl som začala hľadať na internete pomoc a našla som jednu úžasnú stránku on-line trénera Laca K.

Jeho program bol presne ušitý na mieru a spĺňal moje predstavy. Potrebovala som odbornú pomoc pri zhadzovaní mojich kíl. Na jedálniček, ktorý mi tréner vypracoval som si musela spočiatku zvyknúť - hlavne na pravidelnosť jedenia. Musím povedať, že strava mi veľmi chutí, obľúbila som si ľahké jedlá a čo je dôležité naučila som sa počúvať vlastné telo. Keďže som na materskej dovolenke, bolo pre mňa nemožné chodiť niekam do posilovne. A keďže mám doma orbitrek, tak tréner mi program prispôsobil na mieru v mojich domácich podmienkach, stravovanie a cvičenie mi vždy upravil podľa mojich potrieb a aj potrieb mojej dcérky :-D Ja som šťastná, že som našla takúto úžasnú pomoc a chcem povzbudiť všetky mamičky na materskej, ktoré bojujú s kilami navyše, že všetko sa dá a netreba ani nikam chodiť a opúšťať dieťatko. Cvičím keď malá spinká a spokojná je aj mamina aj dcérka :-) Mojim cieľom je ešte schudnúť do Vianoc ďaľších 6 kíl. Ja som spokojná, dobre sa cítim a moje okolie a najmä manžel sú mojou zmenou nadšení.

PS : Milé mamičky ešte stále kojím, nemusíte sa báť, že by ste prišli o mliečko "
osobny online trener
Na tejto fotke Kristínka s dcérkou Elinkou a v pozadí na chladničke nalepené naše rozpisy stravy.
KRISTÍNKINA RUBRIKA NA LACO.LEAD1.EU - VARÍME S KRISTÍNKOU - TU !

VÝSLEDKY KLIENTOVpremena Anka Chovanová
ako sa dostať do formy za 2 MESIACE pred dňom "D"
Anka Chovanová
premena Kristínka Máliková
rozlúčka s prebytočnými kilami po pôrode
Kristínka Máliková
premena Martin Kubiš
sadlo preč a zároveň nabrať svaly za mesiac ?
Martin Kubiš

viac

ČLÁNKYVideogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
Videogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
16.4.2012
BMI - 3D kalkulačka
Body mass index - BMI - 3D kalkulačka
8.5.2012
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
21.5.2012
pokračovanie PRÍBEHU JARKY
Zaručené recepty na chudnutie do plaviek pokračovanie PRÍBEHU JARKY
24.5.2012

viac


ANATÓMIA

FÓRUM

PARTNERI


MB TECH s.r.o.
All rights reserved       © LEAD 1 - since 2009