laco.lead1.eu logo
začnI Dnes !  
online program
osobný tréning
šípky - laco.lead1.eu - úvod

Príbeh Juraja Krupčíka

"bývalého TUKOKULTURISTU"

Píše Juraj:

" Všetci máme svoj príbeh ako sa dostať k vytuženému cieľu... Každy má inú motiváciu, prečo to robí, ale výsledok, by mal byť vždy rovnaký a poznačený slovom - ÚSPECH.

Nechcem písať, aké je to držať dietu, aké je to mať parádne svalovice, sem tam vstávať zo stoličky ako starý človek, lebo Vás všetko bolí, alebo si nedopriať niečo sladké (keď má človek chuť), slabší deň a má sa chuť na to vysrať! Áno, nie je to jednoduché, ale je za tým to - ale ... a to je na tom to krásne !

Každy nejak začínal. Ja som sa motal okolo cvičenia od puberty. Začínal som ako 16, 17-násť ročný, keď som pri zdvihnutí ruky nad hlavu mal ten “super” pocit, že mi hodinky padali bleskovou rýchlosťou smerom k hlave a zabrzdili sa na lakti. Proste “objemovka” ako sa patrí. Bol som pekne chudý a za tie roky som sa snažil cvičiť a nasávať informácie okolo cvičenia z každého zdroja...

Po škole som sa zobral s priateľkou, teraz s manželkou do zahraničia a tu som si našiel gym a znova začal cvičiť. "

osobny online trener

Príbeh Juraja je krásny príklad najmä pre chalanov, ktorý si budovanie svalov mýlia s rýchlovýkrmom a svoju tukovú vrstvu v kombinácii s cvičením vo fitku si zamieňajú so svalovou hmotou (o.i. a prečo aj nie?... veď takto to chápu aj bežní ľudia - verejnosť).

Nie je umenie vážiť 120 kilo, chodiť napasovaný v obtiahnutom tričku s rukami naširoko od seba a pre bežných laikov sa tváriť aký som "namakaný" - pravda sa ukáže, keď to tričko dá "borec" dolu.

osobny online trener osobny online trener

online premena Juraja

Píše Juraj:

" Môj príbeh a spolupráca s Lacom sa začína, ale až koncom marca tohto roku - 2012, kedy ma motivovala malá epizódka, ktorá ma pobavila. Jeden môj kamarát ( Marián “Tajfún” ), mi povedal krásnu vetu, ktorá so mnou pohla, riadne rozosmiala a nakopla k zmene.

Tajfún-a som bol pozrieť v Londýne, a keď som sa prezliekal, tak mi povedal: “Juraj ty si taký TUKOKULTURISTA”. Už to raz použil asi rok späť, ale teraz to použil, keď som stál pred zrkadlom . Každý to možno zažil, keď banálna veta - pripomienka človeka capne a človeka cukne, a mňa vtedy cuklo.

Prišiel som domov, spravil foto a ako som pozeral, tak som pozeral - ten TUKOKULTURISTA tam bol! Za tie roky si myslím, som nazhŕňal hodne informacií okolo cvičenia a stravy. Každý, kto ma rád cvičenie tak vie koľko majú napr. kuracie prsia bielkovín, koľko sacharidov majú vločky a podobne, ale aj tak fotka ma stále presvedčovala, že to čo viem nie je buď dosť, alebo to robím zle.

Sadol som na net a hľadal... a našiel som: laco.lead1.eu. Najprv som len zbežne pozrel zmeny, ktoré ľudia dosiahli a jeho profil. Ale v profile som našiel vec, ktorá ma potešila a mňa osobne presvedčila, že som našiel to, čo som hľadal. Trénerom Laca je Sveťo Pavlík, ktorý pochádza z tej istej dediny ako ja a vedel som, že je to odborník v oblasti posilňovania, ktorý vždy robí, iba s tými najlepšími !

Tak som vyplnil dotazníky ako je na stránke a... bleskovo, v ten deň sa Laco ozval a dohodli ďaľší postup. Napísal som mu, že chcem pribrať svalovú hmotu ( však som chlap, nie baba, iba baby chudnú. A kto bol v posilovni, tak vie, že 90% chalanov, ktorí sú tam, zásadne priberajú! Neviem ale aj po tých rokoch som si naivne myslel, že keď ešte priberem, tak ten tuk sa stratí a nabehnú oceľové svaly ).

Dostal som vypracovaný plán. Presne, jednoducho, zrozumiteľne, čo kedy jesť a koľko... Bolo tam proste to čo som vždy iba hádal a teraz som to mal v ruke. Razom som pochopil, kde som robil chyby, a zistil nové veci. Proste ten jedálniček to bola ako biblia pre mňa. A toto je to, čo by som poradil všetkým, ktorí toto čítajú.

Nebuďte takí hlúpi ako ja. Roky som metódou pokus-omyl hľadal ako to asi má byť. Razom som proste vyšiel z bludného kruhu. Začal som dodržiavať všetko a pribral som za jeden mesiac 4 kilá.

Po mesiaci som, poslal fotku Lacimu a ten mi taktne naznačil, že by bolo namiesto naberania vhodné zaradiť skôr dietu a hneď mi pekne poslal nový upravený jedálniček.

Pozrel som na jedálniček a opäť, krásne, zrozumiteľne napísane ako, čo kedy jesť a opäť koľko. Znova som sa naučil kopec nových vecí a mnoho ma prekvapilo. Napr. Pri naberaní a pri redukčnom jedálničku som mal tie iste raňajky! T.z. ten istý objem stravy a zloženie a to som chudol (HOVORÍM IBA O RAŇAJKÁCH). Celá hŕba ľudí si myslí, že keď chudneš, tak pomaly žiješ zo vzduchu a stačí jesť zeleninu ako králik.

Ako som začal chudnúť, mnoho chalanov asi po mesiaci sa ma začalo vypytovať, čo robím a ako som super pribral. Niektorí zase že mi schudla tvár a pribralo telo, akože to robím. Aj tréning bol super, žiadne zaručené špeciálne postupy, ako to určite každy počul v posilovni. Mal som opäť zrozumiteľný, jednoduchý tréning a opäť jedno tajomstvo - ten tréning sa nezmenil, bol úplne taký istý ako pri naberaní. Jediné, čo sa menilo, boli tréningové váhy, ktoré išli smerom dole, kedže človek pri redukčnej diete nemá toľko sily a energie. Tu možte mať, všetci ešte jednu obrovskú výhodu, ja som ďaleko od Banskej Bystrice, ale nenechal som si ujsť možnosť stretnúť sa s Lacom, keď som bol na Slovensku. Odcvičil som jeden tréning pod jeho dohľadom a to bola daľšia super vec. Ukázal mi akou intenzitou cvičiť, opravil mi techniku pri niektorých cvikoch a čo bolo hlavné, zistil som, že je to jeden veľký pohoďák.

Neviem, čo ešte by som napísal, ale viem, že keď budem tento rok bilancovať, tak jedným z highlitov tohto roku, bude určite Laco Kindernay a jeho website a veľký posun vpred v mojej záľube, cvičení. Nech to vyznie akokoľvek, tak chcem všetkým, ktorí premýšľajú nad zmenou, či chcú chudnúť, priberať, alebo už cvičia a chcú sa niekde ďalej posunúť, tak okamžite kontaktovať ... laco.lead1.eu .

                            S pozdravom Juraj z Peterborough, Veľká Británia

    P.S: Veľká vďaka patrí mojej Láske Peti, ktorá mi pomáhala pri varení a bola mi vždy oporou. Ľubim ťa Piky!!! "

osobny online trener

Juraj - bývalý Tukokulturista v časoch premeny

osobny online trener

Juraj Krupčík - " double back "

osobny online trener

Juraj s kamarátom Mariánom “Tajfúnom” pod sopkou El Teide

osobny online trener

so svojou drahou manželkou Peťou

 
ONLINE TRÉNER     OSOBNÝ TRÉNER     PROFIL     KONTAKT  


trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC PREMIEN

   

ONLINE TRÉNING

       

OSOBNÝ TRÉNING

STRAVA      ¦      FAQ      ¦      SYSTÉM

TAGY:
Refurbished

Strechy BBwww . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua

     
PayPal Logo ssl secure logo lonestar

Jak psát web