Motivácia - fitnes ako životný štýl


5. časť príbehu Jarky
osobny online trener Píše Jarka: "
Dávam vám garanciu a istotu ....

Tieto slová sú pre tých čo váhajú, čo sa trápia už roky, pre tých čo prešli tým čím ja, pre takých čo by chceli všetko rýchlo a hneď (tak ako ja). Možno by niekoho mohli motivovať moje fotky ... možno niekoho fotky nejakého úspechu u mužov, máme na výber aj výsledky štíhlých ľudí, sme tu taký mix rôznych typov, názorov, nálad ... spoločné máme ale jedno, chceme. A ak chcete aj vy, tak sa pridajte k nám. Nehovorím to celkom nezištne...

viete aj ja potrebujem občas inšpiráciu, nejaký ten impulz a tým je vždy, ak niekto začne chudnúť.  Ja totiž v momente chytím pocit, že by bolo na čase, aby som aj ja teda niečo schudla... tréner máva z mojich impulzov „radosť“ ... prestavíme celé cvičenie, stravu a nakoniec sa aj tak vrátim k mojej zabehnutej klasike  ale spokojná, že som niečo skúsila ... veď život je o tom, skúšať nové veci.

Možno ste opatrní a potrebujete nejaké záruky, istotu v zmysle: áno podarí sa mi to. No ja som ju nemala, ja som len chcela všetkým dokázať, že tučná som preto, lebo to tak chcela asi príroda, genetika, moja choroba, proste všetci, len nie ja. A napokon dokázali mne, že to bolo opačne. Zrejme mi celé roky bolo dobre v mojom obéznom tele, ak som sa o nič aktívne nepokúšala, resp. o nič zmysluplné... Trpký pocit, že som nemala pravdu, zmyla radosť zo schudnutia.

Ale aby ste boli spokojní aj vy opatrnícke týpky, tak vám dávam garanciu a istotu: Garantujem vám, že neschudnete rýchlo a neschudnete raz a navždy. Telo je potvora a rado sa vráti k tuku, ak ho neprestanete kŕmiť pohybom. Garantujem vám, že vaše chudnutie bude zdravé, bude stagnovať a napredovať a znova stagnovať a napredovať, párkrát budete mať chuť s tým praštiť, párkrát budete stáť na váhe a neveriacky pozerať na to číslo, budete sa cítiť strašne unavení a potom budete pre zmenu lietať v oblakoch, budete mať záchvaty obžerstva v tých slabých chvíľach a budete mať stavy askéta. GARANTUJEM vám, že to nikdy neoľutujete.

Práve vás napadlo, že takto chudnúť nechcete? Chcete istotu? Môžem vám ju dať. Takže:
  • 1. Vrhnite sa na dietu – najlepšie nejakú, ktorú práve drží asi tak milión z tých obéznych ľudí, davová psychóza dokáže veľa, možno aj roztopí sadlo.
  • 2. Kupujte si oblečenie o číslo menšie, vraj to zoštíhľuje, alebo opačne kúpte si o číslo väčšie a všetkým hovorte, že akosi chudnete (to len v prípade, ak sa ešte o číslo väčšie dá kúpiť)
  • 3. Naučte sa pracovať vo  photoshope – v albumoch, na FB a na nejakých diskusných fórach budete zaručene vyzerať ako hviezda, photoshop naozaj robí zázraky.

Ak dodržíte tieto rady, dávam vám ISTOTU, že vaše ťažko nadobudnuté sadlo sa vás nepustí, že nezažijete pocit prekonania samého seba, nebudete mať príležitosť nadávať na trénera, nebudete mať možnosť spoznať fantastických ľudí vo fitku ... budete mať len svoje pohodlie, občasné depky a tvrdenie, že kým tučný schudne, tak chudý aj zomrie... a konfekčnú veľkosť blízku veľkosti stanu ...

Možno si niekto povie, tá nevie o čom hovorí. Omyl, viem a veľmi dobre, veď som tu opísala sama seba. Nehovoriac o „hviezdnom“ schudnutí a nasledujúcom roku, kedy som si myslela, že to chudnutie musí ísť stále viac a viac... no možno ak by mi schudla ešte hlava, tak by som bola spokojná... chcem tým povedať, že ja aj teraz zažívam pády a vzostupy .. netučniem lebo cvičím, ale mám aj tak výkyvy váhy, svoje dni zlej nálady, pocitu tučnej lopty ... prídem do fitka a tam jedna pozitívne naladená žienka urobí zázrak, je to moja ... smejem sa a ožijem, nie vždy je nutné ten tréning odcvičiť dokonale , niekedy vám k tej vysnívanej postave pomôže aj zmena prostredia, podpora od iných... napríklad toto sa stalo mne:

Raz som tam (vo fitku) sedela ako zbitý pes ... po 11 hodinách v práci ma čakal rozhovor s trénerom, ktorému som pílila uši, že chcem ešte schudnúť. Zdalo sa mi, že nikto v okolí nevyzerá horšie a biednejšie (a priznávam aj tučnejšie). A vtedy prišla jedna pani. Pozitívna, usmiata a jednoducho mi povedala, že obdivuje ako vyzerám, vždy upravené vlasy, aby som bola presná použila slovo pekná .. že som riadne schudla, omladla.. zmohla som sa na pár ďakujem, potom som si na pol ucha vypočula trénera a išla domov v presvedčení, že ani chudnúť nepotrebujem ...

Na celom chudnutí športom je okrem garancie schudnutia zaujímavé to, že po čase prestanete vnímať, že chudnete... myslím také tie pocity, ktoré som zažívala pri dietách „och dnes som už zjedla jablko, som tak prejedená“ alebo „tá kocka čokolády je tak kalorická, to si ja nemôžem dovoliť, ja práve chudnem“ ... a celé okolie obdivne hvízdne, človek je spokojný ako veľa robí preto, aby bol štíhly a od samej spokojnosti v pohode zje zopár bielych rožkov a tresku v majonéze... „veď to je nič, to je tak málo“ ... takéto myslenie som nemala už dávno, tým, že cvičím tak prirodzene chudnem, udržiavam váhu a hlavne žijem bez stresu z jedla.

Ja neviem či by som niekoho presvedčila, neviem vám tu napísať odborný článok o uhlohydrátoch, bielkovinách, o vzájomnej väzbe ani neviem čoho... ja si myslím, že to človeka nepresvedčí, treba prísť a vydržať mesiac-dva, alebo neprísť, stačí sa poradiť, a cvičiť aj doma, v prírode – to vám odporučí aj tréner ... jednoducho začať so sebou niečo robiť. Zlepšia sa vám všetky oblasti vášho zabehnutého spôsobu života – k lepšiemu. A keď hovorím všetky, tak vám GARANTUJEM, že všetky

A Champion is sameone Who get´s up, when he can´t / There are no impossible dreams; there is just our limited perception of what is possible. (Nie sú žiadne nemožné sny, je len naše obmedzené vnímanie toho, čo je možné.) "

JARKA BEDNÁROVÁ


Referencie - klienti

LAJKUJ - LACO.LEAD1.EU NA FACEBOOKU LACO KINDERNAY NA INSTAGRAME YOUTUBE.COM - LACO.LEAD1.EU
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok - Barborka Tirčová
trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
tréner chudnutie
online premena postavy - Janka Piatková
účastníčka súťaže - Do formy
trener formovanie postavy
mínus 21 kg Tomáš Kohút
účastník súťaže - Do formy
trener nabratie svalov
Online výsledky - Marcel Moroz, Poprad
online trener schudnutie
Online premena - Janka Krajčová
(Finalistka súťaže - Do formy s fit-časopisom 2013)
chudnutie trener
Katka Peťková a súťaž Do Formy
zhodenie tuku tréner
Metamorfózy Zuzky Mozoľovej
(Finalistka súťaže - Do formy s fit-časopisom 2013)
ubytok tuku trener
Tinka a Janko - mínus 27 kilo :-)
trener nabratie svalov a sily
Peťa Kubandová - kulturistika ženy 2013 Nitra
tréner Banská Bystrica
Ružka Lovičová, ako chudnúť v pohode a bez stresu
osobny trener
Borec s neskutočnou vôľou 2. - Jožo Padych
pribratie svalovej hmoty online trener
Nabratie 14 kg svalov - Rado Slamka
trener nabratie svalov a sily
Peťa Kubandová - kulturistika ženy 2013 Nitra
ubytok tuku trener
Tinka a Janko - mínus 27 kilo :-)

Viac referencií klientov

Príspevky, články na laco.lead1.eu

osobný tréner Prešiel jeden rok - Barborka Tirčová
21.4.2015
osobný tréner 5 rokov ... a nič :)
3.4.2015
online trener Vianoce → Silvester → ??? → ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
1.1.2015
online trener ako NEDOSIAHNÚŤ úspech v zmene postavy
16.12.2014
online trener Peťa K fotenie - október 2014
3.11.2014
online trener o Tomášovej motivácií na ceste za svojimi cieľmi
16.9.2014
online trener Grécke jogurty - porovnanie
7.9.2014
online trener Ovsené vločky - porovnanie
28.8.2014
online trener Mozzarella light - porovnanie
28.8.2014
laco.lead1.eu
   Soľ nad zlato?
   6.9.2015
laco.lead1.eu
   Finty obchodníkov - nalete...
   30.8.2015
laco.lead1.eu
   Finty obchodníkov - nalete...
   25.8.2015
laco.lead1.eu
   Ovocná diéta a žiadna čoko...
   10.8.2015
laco.lead1.eu
   Čokoláda - sladká závislos...
   2.8.2015
laco.lead1.eu
   Sacharidy: aké sú tie sprá...
   24.7.2015
Ďaľšie príspevky tu
Prehľad podľa kategórií tu
VÝŽIVA CVIKY A TRÉNING ANATÓMIA ČLÁNKY

 PONUKA SLUŽIEB

 ON-LINE TRÉNER - ponuka jednotlivých programov

 OSOBNÝ TRÉNER BANSKÁ BYSTRICA

 CENNÍK OSOBNÝCH TRÉNIGOV

 FÓRUM - fitnes, výživa, cvičenie

 obchodné podmienky pre online trénera

 VÝŽIVA

 RECEPTY
 NUTRIČNÉ HODNOTY POTRAVÍN

 BMI

 FAQ - otázky
 ANATÓMIA
 TRÉNING
 CVIKYkulturistický profil - web: Laco Kindernay - IFBB
LACO KINDERNAY - IFBB - official web
Oficiálna stránka Pavla Jablonického
TAGY:
tréningový plán pre ženy a mužov, ako sa zbaviť tuku, strava na nabratie svalovej hmoty, tréningový plán na chudnutie, vypracovanie treningoveho programu, vypracovanie jedálnička, ako pribrať, vypracovanie stravy, výživový program, ako nabrať svalovú hmotu, trener chudnutie, osobný tréner, ako nabrať svalové objemy, tréner pribratie, ako schudnúť, jedálniček na vyrysovanie, online trener, vypracovanie výživy na schudnutie, osobný tréner Banská Bystrica,
Bannery a ikonky stránky www.laco.lead1.eu - TU!
Zdieľať na Facebooku

LAJKUJ - LACO.LEAD1.EU NA FACEBOOKU LACO KINDERNAY NA INSTAGRAME YOUTUBE.COM - LACO.LEAD1.EU
All rights reserved       © LACO KINDERNAY, LEAD 1 - since 2009
      TOPlist