laco.lead1.eu


O láske nielen k cvičeniu


úplne voľné a odviazané pokračovanie príbehu Jarky
Naše stretnutia začali celkom nevinne, občas , raz za mesiac, také bežné, že som to ani nevnímala ako vznikajúci vzťah. Potom , bolo to niekedy v období ako som začala chodiť do fitka, to začalo naberať na intenzite.

Tešila som sa na piatok,nevedela som sa dočkať, vždy vo štvrtok som vo fitku ani nevnímala trénera tešila som sa na ďaľší deň .. Pozná to každý, prvá myšlienka ráno väčšinou patrí zmyslu vášho života, deťom, rodine, práci ... moje patrili jemu. Naivne som si myslela, že to nebude pokračovať, že mi bude stačiť len ten slastný pocit pri dotyku s ním. Miloval na mne každý gram, každú oblinku, zdalo sa mi, ako keby čím viac, tým lepšie :) ale ja som to chcela inak a tak som sa v tej dobe snažila a makala vo fitku.

Tak ako klesala moja váha, rástla intenzita našich stretnutí. Už to nebolo raz do týždňa, stretávali sme sa každý deň. A stále to bolo rovnako dobré, vlastne lepšie. Neuvedomila som si, že som na ňom závislá, že ma ovláda, riadi mi život, každá jeho odozva na moje telo bola slastným vytržením. Potom prišiel zlom. Musel prísť. Bola som zaneprázdnená, vyťažená, vyčerpaná a tak som si chcela dať pauzu, malú, len občas si dopriať niečo iné, niečo čo on neznášal, nedovoľoval ... náš vzťah ochladol.

Viac z mojej strany, on stále vyčkával, vedel, že sa vrátim, neodolám , podľahnem . Nevšímala som si ho, snažila sa žiť svoj život, venovať sa škole, cvičeniu. Potom raz, len tak zo zvedavosti, čo to so mnou urobí, sme sa znova stretli. Už po jeho odozve na náš prvý dotyk som vedela, že som stratená. Signál bol jasný a ja som mu znova beznádejne prepadla, zatiaľ. Ale vždy, keď sa na neho nahá postavím, hovorím si v duchu, že je to posledný raz.

osobny online trener
Som dospelá žena a tak ma nebude predsa ovládať nejaký štvorec digitálneho, tvrdeného skla, nejaký merač mojej váhy, dizajnový kúsok, čo stojí v kúpeľni a vyzývavo na mňa pozerá. Vytiahnem mu baterky a ukončím moju závislosť na vážení. Myslím, že je najvyšší čas.

--

A Champion is sameone Who get´s up, when he can´t / There are no impossible dreams; there is just our limited perception of what is possible. (Nie sú žiadne nemožné sny, je len naše obmedzené vnímanie toho, čo je možné.)

Moji klienti

trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC

Partneri

MB TECH s.r.o.

                    

Strechy BB


Jak psát web

www . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua   www . thewomansworkoutcompany . com