laco.lead1.eu logo
začnI Dnes !  
online program
osobný tréning
šípky - laco.lead1.eu - úvod

Megapremena - Alžbeta "BEBE" Mokrá

zo 114 kg tuku - fitness premena na 56 kg pekných svalov

- bez anorexie, cestou fitnes

pokračovanie príbehu BEBE z januára 2014 a sľúbené foto v plavkách + hmotnosť v číslach!

Je výborné, keď sa rozhodnete urobiť zmenu vo svojom živote a odhodláte sa začať na sebe pracovať. Treba si však uvedomiť, že pokiaľ chcete naozaj dobré výsledky, nie je to o tom, že prídete do fitka, kde posedávate na lavičkách a rozprávate sa 2 hodiny s ľuďmi. Len preto, aby ste si spravili čiarku. Bol/a som vo fitku. Práve naopak. Je to o drine. Sú to dlhé hodiny dvíhania činiek a makania na strojoch. Bez úpravy stravy sa výsledky dostavujú len veľmi ťažko, ak vôbec. Aby boli čo najlepšie, je to o zmene životného štýlu. Tvrdej a systematickej práci. Toto všetko však stojí za to. Keď na sebe vidíte výsledky. Lepšie trávenie, pocit zo seba pri pohľade do zrkadla, nárast svalovej hmoty, alebo úbytok na váhe. Zvýšenie sebavedomia v neposlednom rade. Nepoznám nikoho, kto by sa po takejto zmene necítil dobre, alebo by to všetko považoval za stratený čas. Robíte to pre seba a výsledok bude stáť za to v tej miere, akej ste ochotní urobiť zmeny!

  • 10 MESIACOV ABSOLUTNE STRIKTNEJ STRAVY
  • cca 270 HODÍN TRÉNINGOV S ČINKAMI A 200 HODÍN AERÓBNEHO TRÉNINGU
  • SÚSTAVNÉ DODRŽOVANIE ČASOV NA REGENERÁCIU A ODDYCH
  • 100 % ZAMERANIE SA NA CIEĽ

osobny online trener

TOTO JE SKUTOČNÝ PRÍBEH O TOM AKO OBYČAJNÉ DIEVČA, BEBE, ZANECHALA V POSILOVNI TAKMER 60 KILOGRAMOV TUKU. BEBE PRED 10 MESIACMI VÁŽILA 114 KILOGRAMOV 6.6.2014 BOLA JEJ HMOTNOSŤ 56,7 KG.

VÝSLEDKY, KTORÉ DOSIAHLA, NEDOSIAHLA NÁHODOU, ALE MAXIMÁLNYM DODRŽANÍM STRIKTNEJ ROZPLÁNOVANEJ STRAVY, TRÉNINGU, PRI KTOROM MAKALA NERAZ NADORAZ, CELKOVÝM URČENÍM SI PRIORÍT A SÚSTREDENÍM SA NA JEDNO ... NA SVOJ CIEĽ

Píše Bebe

" Je pre mňa trochu zvláštne písať o tomto všetkom. Mám v čerstvej pamäti, keď mi Laci na prvom stretnutí povedal, že by som sa mala priebežne fotiť. Moja okamžitá reakcia bola: "Ale Vám ich neukážem!". V hlave som si pritom dodala, že ich nikto nikdy neuvidí. A teraz idem s "kožou na trh". Doslovne. Vidím, aké zmeny to sú a sama tomu nechcem uveriť. Nespoznávam sa.

Potom ma napadlo, že je na druhej strane niekto, ako ja na začiatku. Kto sa doma trápi a nevie, ako na no. Ako sa odhodlať, začať a hlavne neverí, že by sa s ním dali urobiť zázraky.
Nízke sebavedomie, pocit, že je úplne na nič a nepáči sa sám sebe. Možno keby som čítala niečo, čo je reálne a nie okopírované z USA pretiahnuté vo photoshope, začala by som skôr. Možno by som to nenechala zájsť do takého extrému. Videla som v televízii programy, ako "Extrémne premeny", alebo "Ty schudni a ty priber!". Videla som samu seba.
Čo sa môže stať, ak sa neodhodlám, alebo ak budem pokračovať v tom životnom štýle, ako doteraz... Toto som nechcela!

LETO 2013 a BEBE so 114 kg - druhá foto JÚN 2014 a 56 kilová BEBE

osobny online trener osobny online trener osobny online trener osobny online trener

LETO 2013: 114 kg - JÚN 2014: 56 kg

osobny online trener osobny online trener osobny online trener osobny online trener

Takže toto je realita. Moja realita. Bez pozlátka a tvárenia sa, že hlcem tabletky, ktoré zaručene spália tuk (ideálne z brucha HA - HA! :D ), vibračné pásy, alebo stroje, čo cvičia za mňa... Nič také. Poviem Vám, toto je drina! Hodiny strávené vo fitku. Keby fungovali všetky tie zázračné prostriedky, po svete by chodili len ľudia, ako z katalógu.

O mojich začiatkoch som už pred tým písala. Nebudem sa k tomu vracať. Skôr len nadviažem. Postupom času som si úplne zvykla na to, ako jesť a hlavne kedy. Najhoršie pre mňa bolo naučiť sa jesť po tréningu. Predstava, že som makala naozaj (väčšinou) najlepšie, ako som vedela a potom mám jesť bola ťažká. Naučila som sa to. :) Po pár mesiacoch som si na zmenu jedálnička úplne zvykla. Naučila som sa čítať etikety v obchodoch a študovať zloženie, zaujímať sa o zdravšiu stravu a dávať si malé odmeny. Som presne ten človek, čo miluje sladké. Sama som sa naprogramovala na to, že proteín je náhrada za moju obľúbenú zmrzlinu, alebo keksík "Mäta". Sladký a chutí výborne! Naučila som sa mať rada jedlo, ktoré som neznášala. Keby ste mi pred rokom povedali, ako budem zbožňovať ovsené vločky s jógurtom, vysmiala by som vás. :)

Začala som piecť a variť oveľa viac, ako do teraz. Samozrejme, samé zdravé. ;) Veľmi rada skúšam nové veci, vymýšľam si jedlá a mám veľkú radosť, keď vidím, ako to ľuďom chutí. Kolegovia, rodina a priatelia by asi potvrdili. :D

Tréningy sú pre mňa radosť. Neviem sa dočkať, kedy vojdem do fitka, prezlečiem sa a naklusám na bežecký pás! :) (pred pár mesiacmi bol môj najhorší nepriateľ). Zbožňujem cvičenie na strojoch, s činkami aj s vlastnou váhou. Fitlopta je už o inom. Je to nuda :D Ja mám rada železo! :D Môj prvý drep vyzeral skôr ako predklon. Viem to podľa toho, že ma Laci odfotil, aby som sa videla. Teraz robím drepy s 50 kg. Nezabudnem na ten fantastický pocit, keď som urobila prvý "chlapský klik", alebo sa zdvihla na hrazde! S tou stále bojujem, ale už spravím 4-5 opakovaní. Dúfam, že čoskoro bude celá séria. Sú to malé víťazstvá, ktoré pre mňa znamenajú veľmi veľa. Že nestagnujem a stále bojujem!

Moja verzia FAQ

, alebo čo sa ma najčastejšie ľudia pýtajú:

Čo na to hovorí okolie, rodina?

Ako kto. Často sa mi stáva, že ma ľudia nespoznávajú, keď ma nevideli dlhšiu dobu. Stretávam sa s pozitívnymi, aj negatívnymi reakciami. Moji rodičia by ma najradšej stopli už pred pár mesiacmi :D Ja však chcem ísť ďalej. Nehovorím o poklese váhy. Stačilo. Skôr chcem, aby som sa raz aspoň problížila k svojej vysnívanej postave. "Prúser" je v tom, že aj moje vnímanie toho, ako to má vyzerať sa časom mení. Takže je otázne, či sa mi to niekedy podarí :D

Na druhej strane; prečo sa o to stále nepokúšať? ;) Aj Laci ma upozornil na to, že všetci to budú vnímať pozitívne. Niekedy to trochu zabolí, ale je veľmi príjemná zmena. Keď už nie som "Tá tučná". Môj kolega má veľmi rád používať pri pozdrave: "Ahoj, Bebs. Najedz sa!" :D ...bavím sa na tom! :) V podstate stále niečo jem :D

Ako si to dokázala?

Zhrnutie v pár bodoch
  • 1. POČÚVAŤ TRÉNERA!
  • 2. jesť pravideľne a vhodne
  • 3. POČÚVAŤ TRÉNERA!
  • 4. hýbať sa a oddychovať (s druhou časťou mám problém)
  • 5. POČÚVAŤ TRÉNERA!
  • a 6. najdôležitejšie: POČÚVAŤ TRÉNERA!

Keď sa pre trénera rozhodnete, VY si určíte, ako to bude vyzerať. Idete sa zveriť do rúk človeku, čo vie, čo robí. Potrebujete pomôcť. Inak by ste mohli peniaze investovať do už spomínaných vibračných pásov. Vie, čo robí, vie ako sa to robí a hlavne sa dokážete naučiť veľmi veľa.

Ak si myslíte, že je to otázka dvoch tréningov, klamete sami seba. To môžete rovno osloviť náhodne okoloidúceho na ulici. Aj tréner chce, aby ste mali čo najlepšie výsledky. Nemám rada, keď počúvam o tom, ako sa niečo nedá a ani sa nepokúsiť. Preto opakujem: Je dôležité POČÚVAŤ TRÉNERA! - JEDNÉHO NIE DESIATICH !

osobny online trener osobny online trener osobny online trener osobny online trener

Prečo to robíš?

Jednoduchá odpoveď. Pre seba. Myslím, že to nepotrebuje ďalší komentár.

Ako a čo ješ?

To je asi najlepšia otázka. Strava v prvom rade. Jem ako mám, čo mám a kedy mám. Laci mi vypracoval na mieru postavený jedálny lístok, ktorého sa do bodky držím. A myslím to doslovne. Je tam všetko, čo potrebujem, aby som mala ten efekt, čo chcem. Nie sú žiadne výhovorky, frflania. Jednoducho ho naozaj dodržiavam. Niekedy sa mi stane, že ma ľudia požiadajú, aby som sa oň podelila. Prepáčte, ale to ja nespravím. Bolo by to zbytočné. Keď si okolie všíma, čo jem, zvyknú to okomentovať s tým, že "Ja by som to bez čokolády nezvládla-ol!". Už sa len usmejem, lebo viem, že keď sa veľmi chce, dá sa to aj bez nej. Len musíte veľmi chcieť a mať na pamäti, prečo to robíte. Tá čokoláda Vám potom naozaj nepríde ani na rozum. :) Mávam aj "prešlapové jedlá" doslova naplánované. Takže ak je niečo, na čo mám naozaj chuť, počká si to na vhodný čas.

osobny online trener

Prečo si sa prihlásila na "Do Formy?"

Ide o motiváciu. Sama som chcela vedieť, čo je vo mne a čo je schopné moje telo zvládnuť za 3 mesiace. A či to zvádnem. Je najlepšie, keď máte pred sebou nejaký bod. Na čo sa sústredíte a robíte všetko, čo sa dá. Chcela som prekonať sama seba a dokázať si, že nie som žiadna padavka! :)

Vo fitku som bola počas prípravy na "Do Formy" 6 dní v týždni. Všetko bolo presne naplánované. 4 x do týždňa tréning s Lacim, 2x sama. Tréningy, ktoré som mala samostatne som s ním vždy najprv skonzultovala. Na ktorú partiu sa zamerať, koľko dať kardia. Poviem pravdu, že sa mi lepšie cvičí s Lacim. :) Nie, že by som sa sama flákala! Len ten pocit, že som kontrolovaná, či niečo nerobím zle je lepší. O morálnej podpore ani nehovorím.

Čo ďalej?

Nič nie je za mnou. Ešte nie je nič vyhraté. Teraz bude najväčšia výzva. Udržať a pokračovať. Nechcem zostať na mieste, ani sa vrátiť k tej Bebe, ktorú vidíte na prvej fotke. Chcem, aby to bola len spomienka. Nepríjemná, ale bola som to ja. A mohla som si za to sama!"

BEBE A LACO K - fotenie - JÚN 2014:

BEBE A LACO K - fotenie BEBE A LACO K - fotenie BEBE A LACO K - fotenie BEBE A LACO K - fotenie BEBE A LACO K - fotenie

foto: Matej Kapusta

BEBE súťaže BEBE súťaže BEBE súťaže BEBE súťaže
 
ONLINE TRÉNER     OSOBNÝ TRÉNER     PROFIL     KONTAKT  


trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC PREMIEN

   

ONLINE TRÉNING

       

OSOBNÝ TRÉNING

STRAVA      ¦      FAQ      ¦      SYSTÉM

TAGY:
Refurbished

Strechy BBwww . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua

     
PayPal Logo ssl secure logo lonestar

Jak psát web