laco.lead1.eu logo
začnI Dnes !  
online program
osobný tréning
šípky - laco.lead1.eu - úvod

Premeny postavy Alžbeta "BEBE" Mokrá

úbytok 35 kilo

1. časť

Bebe v lete 2013

osobny online trener

Týždeň 0

V poslednej dobe som sa odhodlala začať so sebou niečo robiť. Voľba bola viac, ako jasná: fitko. Už som to pred tým skúsila, úspešne som potiahla takmer rok skoro denného cvičenia, schudla som 30 kil. Potom však prišli zmeny v osobnom, aj pracovnom živote, stres... a množstvo dalších výhovoriek. V skratke - čo som dala dole za rok, som nabrala za necelý rok naspäť aj s parádnym bonusom.

Podarilo sa mi schudnúť samej za cca 2 mesiace 5 kg krvopotneúpravou stravy, ale nie je to to, čo chcem. Viem, že keď budem cviciť, pôjde to rýchlejšie, efektívnejšie a hlavne keď sa do toho dostanem, bude ma to baviť.

V okolí môjho bydliska sa žiadne normálne fitko nenachádza – dochádzanie prostredníctvom MHD bude teda nevyhnutné. Skôr uvažujem nad trénerom. Je síce pravda, že váha aj pred tým išla dole. Na druhej strane určite by som chcela mať niekoho, kto ma povedie a ukáže mi, ako na to. Pomôže s jedálničkom, povzbudí a hlavne ma zničí . Poznala som aj pred tým, že keď to bolí, činky pustím a namiesto toho, aby som zabrala, keď sa nechce cviciť, nejdem, alebo tréning odfláknem... Za skúšku to stojí.

Pred kamarátmi som sa zmienila o tom, že by som chcela vyskúšať trénera. Reakcie boli rozpačité. Niekto schvaľoval, niekto to považoval za vyhodené peniaze. Ja som však už bola rozhodnutá. Lenže koho?

Google mi ich pár našiel, ale nevedela som si vôbec vybrať. V tom prišlo odporučenie od dobrej priateľky, ktoré som začala brať vážne. „Keď tréner, jedine Kindernay!“ To meno som si pred tým pár krát všimla, keď som sa brodila informáciami na internete. Ešte stále som nebola pevne rozhodnutá.

Keď som išla s nákupom pešo domov a vyplazila sa na (podľa mňa) na najmenší kopček na svete s vyplazeným jazykom, rozhodla som sa. Doma zhodila tašky, zapla notebook, našla číslo a zavolala…

osobny online trener

Bebe január 2014

osobny online trener

Týždeň 1.

Prvé stretnutie sme si naplánovali o pár dní po telefonáte.
Prvý dojem bol rozpačitý. Keď som ho zbadala, prvá myšlienka bola: „....no do...... “ doplniť podľa ľubovôle... Vzbudzoval rešpekt a celkom som si nevedela predstaviť, ako mu budem v prípade potreby odporovať... :D

A tie otázky! ...chcel vedieť veci, ktoré som nepovedala nikomu. OK, jasné, že som očakávala otázky ohľadom toho, koľko vážim, čo by som chcela atď... Len som sa strašne hanbila. Keď neodpadol, nevyvalil oči a ani sa nijako nepríjemne nezatváril, keď som mu povedala, koľko vážim, bolo to pre mňa dobré znamenie. Toto by mohlo fungovať...  Vysvetlil mi, ako to bude asi s tréningom, koľko sa bude platiť, ako často bude, povedala som mu moju predstavu, v niečom sme sa zhodli, v niečom poopravil. Hlavne v tom, že nadomnou nebude stáť s trstenicou a nútiť ma. Sama musím chcieť.

Bola som trochu prekvapená, keď mi povedal, že bude dobre brať aj nejaké suplementy. Pred tým som to vôbec neriešila, także som presne nevedela, o čom hovorí. Na druhej strane... Ak mi to má pomoct, prečo nie? Našťastie mi sľúbil podrobnejšie vysvetlenie.

Dohodli sme sa na prvom tréningu. Keď som vychádzala z fitka, uvedomila som si, že to nebude jednoduché, ale ide sa na to…

Víkend pred prvým tréningom som si dopriala všetko, čo som vedela, že veeeeeľmi dlho (ak vôbec) nevložím do úst... Hlavne pizza ;)

Prvý tréning bol zameraný na nohy. Po dlhej dobe to bol poriadny boj. Veľku časť tréningu som strávila s vyloženými nohami. Veľmi sa mi točila hlava a bolo mi zle. Telo nezvyknuté na pohyb, navyše problémy s nízkym krvným tlakom sa odrazili. Fučala som ako lokomotíva a absolútne som nevládala. Vtedy som mala dojem, že ma chce zabiť :D Keď som si myslela, že je po všetkom, bola som nasmerovaná na bežecký pás. Myslela (a dúfala zároveň), že si robí srandu. Netváril sa tak... Keď som odchádzala z pásu, bola som mokrá ako myš – ako keby som vyliezla zo sprchy. Nohy ma strašne boleli. Napadlo ma, či naschvál nezobral peniaze vopred, ale až po prvom cvičeni. Ako keby mi dal moznosť si to rozmyslieť – ked už viem, do čoho idem. Zamietla som to sama sebe. Ja sa odradiť len tak ľahko nedám.

NA POKRAČOVANIE....

POKRAČOVANIE - TU !

PLUS NAKOĽKO BEBE CHCE POKRAČOVAŤ ĎALEJ OKREM INÉHO PRIHLÁSENÍM SA DO SÚŤAŽE V ZMENE POSTAVY - V JÚNI TOHTO ROKU 2014 PRIDÁME FOTKY V PLAVKÁCH OD ÚPLNÉHO ZAČIATKU PLUS PRESNÝ POSTUP - POKLES JEJ HMOTNOSTI V ČÍSLACH !!!

AKTUALIZOVANÉ 10.6.2014 - SĽÚBENÚ PREMENU BEBE S FOTO NÁJDETE - TU !!!

 
ONLINE TRÉNER     OSOBNÝ TRÉNER     PROFIL     KONTAKT  


trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC PREMIEN

   

ONLINE TRÉNING

       

OSOBNÝ TRÉNING

STRAVA      ¦      FAQ      ¦      SYSTÉM

TAGY:
Refurbished

Strechy BBwww . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua

     
PayPal Logo ssl secure logo lonestar

Jak psát web