laco.lead1.eu

LACO.LEAD1.EU - OSOBNÝ TRÉNER



Profil trénera

Majstrovstvá Slovenska v kulturistike juniorov, masters,
klasickej kulturistike juniorov, body fitness junioriek a
fitness juniorov a junioriek pre rok 2014


(nominácia na majstrovstvá Európy juniorov, junioriek a masters)


Hnúšťa - 12.4.2014
finálové - videogalérie



Kulturistika do 70 kg - M-SR - juniori - Hnúšťa 2014
Kulturistika do 70 kg - M-SR - juniori - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. David Benstein, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
2. Richard Čaja, Fortuna Trnava
3. Tomáš Mišutka, Relax Club 34 Nitra
4. Róbert Šedivý, TŠK F.R.E.S.H Zvolen
Kulturistika do 80 kg - M-SR - juniori - Hnúšťa 2014
Kulturistika do 80 kg - M-SR - juniori - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. Dávid Cap, Veterinary BBC Košice
2. Richard Pomietlo, KŠK Stará Ľubovňa
3. Erik Jurčo, ŠK Gymex Hlohovec
4. Tomáš Rajnoha, Fitness Sásová
5. Tomáš Chňapko, Power Body Topoľčany
6. Denis Regec, Relax Club 34 Nitra, 7. Matúš Laurenčík, Relax Club 34 Nitra, 8. Ivan Klinko, Fitness Pohoda Bratislava, 9. Tomáš Kuchta, Eurosport Púchov, 10. Marek Pribul, Olympic FC Dubnica, 11. Oliver Tokaj, Obecný športový klub Uhorské, 12. Marek Iracký, Sereď, 13. Vladimír Gašparík, Body-line Topoľčany, 14. Tibor Grúber, Antik Brodské
Kulturistika nad 80 kg - M-SR - juniori - Hnúšťa 2014
Kulturistika nad 80 kg - M-SR - juniori - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. Radoslav Filip, Veterinary BBC Košice
2. Lukáš Socha, Olympic FC Dubnica
3. Robert Čapucha, Mida Gym Rimavská Sobota
4. Matúš Grznár, Power Body Topoľčany
5. Roman Gora, Roland Fitness Rimavská Sobota
6. Jakub Sklenčák, Mozolani Trainings Žilina, 7. Kamil Švehlák, ŠK Universal Prešov, 8. Jakub Ondrejka, ŠK Gymex Hlohovec, 9. Martin Komanec, KO VIX Žilina
Klasická kulturistika, open - M-SR - juniori - Hnúšťa 2014
Klasická kulturistika, open - M-SR - juniori - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. Marián Žofaj, ŠK Fitmax Námestovo
2. Anton Pavlák, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
3. Jakub Vilímek, Strojár Malacky
4. Čedo Savič, Fortuna Trnava
5. Marcel Pliesek, Olympic FC Dubnica
6. Jozef Tešík, Pro Gym Považská Bystrica, 7. Samuel Capko, Mozolani The Fitness Authority, 8. Erik Velčko, KŠK Stará Ľubovňa, 9. Sebastián Šoška, Mozolani The Fitness Authority, 10. Michal Ďžubara, Nautylus Moldava nad Bodvou, 11. Tomáš Macko, Patriot Fitness Vranov nad Topľou, 12. Martin Švidráň, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
Kulturistika masters, open - M-SR - Hnúšťa 2014
Kulturistika masters, open - M-SR - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. Peter Medveď, Fitness klub Iskra Hnúšťa
2. Roland Brosman, Roland Fitness Rimavská Sobota
3. Jaroslav Lučan, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
4. Eduard Cigáň, Fitness klub Iskra Hnúšťa
5. Robert Šproch, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
6. Ladislav Rapoš, ŠK Galaxz 2 Poprad, 7. Jozef Píry, Power Body Topoľčany, 8. Juraj Gombacký, Mile Sport Revúca, 9. Milan Jánošík, ZŠK SPU Slávia Nitra, 10. Patrik Zátik, ŠK All Stars Šurany, 11. Milan Gombár, FC Olymp Bánovce nad Bebravou, 12. Pavel Smutný, Fitness Tabo Zuzana Nová Baňa
Fitness juniorky do 163 cm - M-SR - Hnúšťa 2014
Fitness juniorky do 163 cm - M-SR - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. Dominika Krafčíková, Mozoláni Fit. Authority Žilina
2. Michaela Kubovčíková, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
3. Natália Ďarmatiová, TŠK F.R.E.S.H Zvolen
Fitness juniorky nad 163 cm - M-SR - Hnúšťa 2014
Fitness juniorky nad 163 cm - M-SR - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. Tatiana Kožuchová, B-star Zvolen
2. Vanessa Lisziová, GymGol Klub Nitra
3. Eva Baníková, GTK Žilina
4. Simona Karchutňáková, Veterinary BBC Košice
5. Lenka Kotruchová, TŠK F.R.E.S.H Zvolen
6. Patrícia Bornemiszová, TŠK F.R.E.S.H Zvolen
Bodyfitness juniorky do 163 cm - M-SR - Hnúšťa 2014
Bodyfitness juniorky do 163 cm - M-SR - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. Nikola Blahušiaková, Fortuna Trnava
2. Henrieta Koklesová, Mozolani Trainings Žilina
3. Romana Rušinová, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
Bodyfitness juniorky nad 163 cm - M-SR - Hnúšťa 2014
Bodyfitness juniorky nad 163 cm - M-SR - Hnúšťa 2014

VÝSLEDKY:


1. Stanislava Tichá, Fitness Sásová
2. Adriana Sojková, FC Power Gym Detva
3. Daniela Čajková, ŠK Fit Max Námestovo
4. Simona Straková, KŠK Stará Ľubovňa
5. Hana Wagneter, VTJ Technika Liptovský Mikuláš


Menný zoznam súťažiacich




Kulturistika masters - 10 súťažiacich



Milan Jánošík (1966) - Združenie šport. klubov SPU Nitra SLÁVIA, Milan Gombár (1948) - Fit Club Olymp Bánovce nad Bebravou, Pavel Smutný (1963) - Fitness Tabo Zuzana Nová Baňa, Juraj Gombaský (1969) - Mile Sport Revúca, Jozef Píry (1961) - Power Body Topoľčany, Robert Šproch - VTJ Technika LM, Jaroslav Lučan - VTJ Technika LM, Peter Medveď - Fitnes klub Iskra Hnúšťa, Eduard Cigáň - Fitnes klub Iskra Hnúšťa, Roland Brosman (1974) - Roland Fitness Rim. Sobota,

Klasická kulturistika juniorov - 15 súťažiacich



Viliam Maslo - VTJ Technika LM, Anton Pavlák - VTJ Technika LM, Martin Švidráň - VTJ Technika LM, Čedo Savič (1992), Fortuna Trnava, Samuel Capko (1993) - Mozolányi The Fitness Authority, Peter Mrva (1998) - Mozolányi The Fitness Authority, Sebastián Šoška (1994) - Mozolányi The Fitness Authority, Michal Džubara (1992) - Naytilus bodybuilding klub Košice, Jakub Vilímek (1991) - Strojár Malacky, Marián Žofaj (1991) - ŠK Fitmax Námestovo, Jozef Tešík (1991) - Pro Gym Pov. Bystrica, Kamil Švehlák (1995) - ŠK Universal Prešov, Marcel Paliesek (1991) - Olympic FC Dubnica n/Váhom, Tomáš Chňapko (1992) - Power body Topoľčany, Tomáš Macko (1993) - Patriot Fitness Vranov nad Topľou,

Kulturistika juniorov - 23 súťažiacich



Richard Čaja (1991) - Fortuna Trnava, Oliver Tokaj (1995) - Obecný športový klub Uhorské, Tomáš Mišutka (1993) - Relax Club34 Nitra, Tomáš Kuchta (1993) - Europsport Púchov, Denis Regec (1994) - Relax Club34 Nitra, Matúš Laurenčík (1992) - Relax Club34 Nitra, Martin Šmondrk (1990) - ŠK Slávia Bratislava, Jakub Sklenčák (1994) - Mozolani The Fitness Authority, Robert Čapucha (1995) - Mida Gym Rim.Sobota, Róbert Šedivý (1995) - TŠK F.R.E.S.H., Erik Jurčo (1993) - ŠK Gymex Hlohovec, Radoslav Filip (1992) - Veterinary BBC Košice, Roman Gora (1995) - Roland Fitness Rim.Sobota, Ivan Klinko (1991) - Fitness Pohoda Bratislava, Tibor Grúber (1995) - Antik Brodské, Tomáš Rajnoha (1992) - Fitness Sásová, Lukáš Socha (1991) - Olympic FC Dubnica n/Váhom, Marek Pribul - Olympic FC Dubnica n/Váhom, Matúš Grznár (1993) - Power Body Topoľčany, Richard Pomietlo (1993) - KŠK mesta Stará Ľubovňa, Ľuboš Szatmáry (1994) - KŠK mesta Stará Ľubovňa, David Benstein - VTJ Technika LM, Vladimír Gašparík (1994) - Body-line Topoľčany,

Fitness juniorov - 1 súťažiaci



Matej Plavnický (1994) - KŠK mesta Stará Ľubovňa,

Bodyfitness junioriek - 7 súťažiacich



Henrieta Koklesová (1996) - Mozolani The Fitness Authority, Nikola Blahušiaková (1992) - Fortuna Trnava, Romana Rušinová - VTJ Technika LM, Anna Wagneter - VTJ Technika LM, Alžbeta Longauerová - VTJ Technika LM, Simona Straková (1994) - KŠK mesta Stará Ľubovňa, Adriana Sojková (1995) - Powergym Detva,

Fitness junioriek - 8 súťažiacich



Stanislava Dolinská (1994) - KŠK mesta Stará Ľubovňa, Nataša Frohlichová (1995) - KŠK mesta Stará Ľubovňa, Michaela Kubovčíková - VTJ Technika LM, Vanessa Lisziová (1998) - GymGol Klub Nitra, Dominika Krafčíková (1995) - Mozolányi Fitness Authority, Eva Baníková (1995) - GTK Žilina, Tatiana Kožuchová (1999) - B-Star Zvolen, Elisa Novodomská (1999) - B-Star Zvolen,

Bikiny junioriek - 19 súťažiacich



Renata Szaboová - VTJ Technika LM, Dominika Osvaldová - VTJ Technika LM, Andrea Mulíková - VTJ Technika LM, Denisa Hargašová (1992) - Everybody, Romana Brunovská (1994) - ŠK Slávia Bratislava, Laura Hanuláková (1994) - Fortuna Trnava, Sandra Cabániková (1992) - Fortuna Trnava, Denisa Knaperková (1996) - ŠK Fitmax Námestovo, Beata Bencová (1992) - Fitness Tabo Zuzana Nová Baňa, Aniko Gyepesová (1993) - Scorpio World Nitra, Stanislava Tichá (1991) - Fitness Sásová, Juliána Melišová (1992) - Olympic FC Dubnica nad Váhom, Sabína Pleváková (1993) - Olympic FC Dubnica nad Váhom, Adriana Kunová (1992) - Power Body Topoľčany, Silvia Harmečná (1991) - Power Body Topoľčany, Lenka Slatinská - Fitnes klub Iskra Hnúšťa, Radka Borosovcsová (1995) - Roland fitness Rim. Sobota, Patrícia Migaľová (1994) - Roland fitness Rim. Sobota, Klaudia Medžová (1995) - Roland fitness Rim. Sobota,


PROPOZÍCIE


Majstrovstvá Slovenska v kulturistike juniorov, masters, klasickej kulturistike juniorov, body fitness junioriek a fitness juniorov a junioriek pre rok 2014


(nominácia na majstrovstvá Európy juniorov, junioriek a masters)

A: Všeobecné ustanovenia :
Usporiadateľ: Z poverenia VV SAKFST : FITNES KLUB – ISKRA Hnúšťa
v spolupráci s Mestom Hnúšťa a Mestom Tisovec
Dátum konania : 12.4.2014 o 12.00 hod.
Miesto konania : Mestská športová hala v Hnúšti
(GPS: 48° 34' 25.8192598" N , 19° 57' 20.7883644" E )
Prihlášky : Zaslať písomne poštou, elektronicky do stredy 9.4.2014
adresa: Juraj Šutta, Pokroku 674, 981 01 Hnúšťa
e-mail: fitnes.hnusta@ gmail.com
tel.č.: 0903749626, info: 0905659271 – p. Ďubek
Elektronická prihláška
http://www.sakst.sk/wp-content/uploads/2012/09/Prihl%C3%A1%C5%A1ka-na-s%C3%BA%C5%A5a%C5%BE-SAKFST1.docx
Úhrady : Rozhodcovia podľa platných smerníc SAKFST, ostatní na
náklady vysielajúcej organizácie.
Podmienky štartu : Platná Licenčná karta SAKFST na r. 2014 a v termíne
zaslaná prihláška. Neprihlásení pretekári uhradia
poplatok usporiadateľovi 7 EUR ako štartovné pri
prezentácii.

B: Technické ustanovenia :
Kategórie : Kulturistika - do 70 kg
- do 80 kg
- nad 80 kg
- masters
Klasická kulturistika - jedna kategória
Fitness juniorky - do 163 cm
- nad 163 cm
Body fitness - do 163 cm
- nad 163 cm
Fitness bikiny - kategória A
- kategória B
Rozdelenie kategórii v bikiny fitness určia základe prezentácie riaditeľ súťaže, hlavný rozhodca a sekretár súťaže. Vekové kategórie: Juniori - súťažiť môžu tí športovci, ktorí v r. 2014 dosiahli, alebo dosiahnu vek 23 rokov a mladší
Masters - súťažiť môžu tí športovci, ktorí v deň pred súťažou dosiahli vek 40 rokov a starší Klasickí kulturisti - súťažiť môžu tí športovci, ktorí splnia váhový limit


Námietky : Podávajú sa odvolacej komisii v zložení : hlavný rozhodca,
sekretár hlavného rozhodcu, riaditeľ súťaže – s vkladom 10 EUR
Zbor činovníkov :
Čestný riaditeľ súťaže : Mgr. Michal Bagačka
Riaditeľ súťaže : Ivan Demian
Tajomník súťaže : Juraj Šutta
Hospodár súťaže : Ing. Anna Šuttová
Vedúci pretekárov : Dušan Ďubek
Zdravotná služba : MUDr. Ladislav Lebeda
Foto, video, projekcia : Ing. Pavel Košarník
Hudobná réžia : Ľubomír Varga
Moderátor : Dalibor Biro
Vedúca zapisovateliek: Ing. Anna Šuttová
Zbor rozhodcov :
Hlavný rozhodca : Ing. Štefan Petrik M.R
Sekretár hl. rozhodcu : Ing. Marian Prekop III.stupňa
Pódiový rozhodca : Bc. Anton Tabernaus III.stupňa
Rozhodca č.1 : Ing. Pavel Mikuš PhD III.stupňa
Rozhodca č.2 : Ing. Miloš Dolanský I.stupňa
Rozhodca č.3 : Dr. Dušan Matušík M.R
Rozhodca č.4 : Slavomír Lipták II.stupňa
Rozhodca č.5 : Mgr. Ľuboš Maliňák I.stupňa
Náhradný rozhodca : MUDr. Zuzana Šašalová I.stupňa

Časový rozpis :
12:00 - 12:30 hod. porada rozhodcov
12:45 - 14:00 hod. prezentácia pretekárov v poradí :
Kulturistika - do 70 kg
- do 80 kg
- nad 80 kg
- masters
Klasická kulturistika
Fitness juniorky - do 163 cm
- nad 163 cm
Body fitness - do 163 cm
- nad 163 cm
Fitness bikiny
15:00 - 19:00 hod. Semifinále + finále v poradí podľa
programu súťaže.

C: Ďalšie informácie :
Tituly : Víťazi jednotlivých kategórií získajú titul Majster Slovenska
Ceny : Poháre, diplomy, medaile, vecné ceny
Hudobný doprovod : Každý pretekár (pretekárka) odovzdá pri prezentácii
označené CD (meno a priezvisko, oddiel a
kategória) len s jednou skladbou.
Upozornenie : čas voľnej zostavy sa počíta od začiatku hudobného
doprovodu – po uplynutí časového limitu bude hudobný
doprovod vypnutý.
Vstup : S pretekármi má na podujatie voľný vstup 1 osoba s dvomi
pretekármi.
Upozornenie : Usporiadateľ nezodpovedá za cenné veci pretekárov
uložené v šatniach.
Za znečistenie priestorov pretekármi je sankcia 20 EUR.
Ubytovanie : V prípade potreby si zabezpečí každý pretekár individuálne
a na vlastné náklady. Kontakt na ubytovanie :
Hotel Zlatý býk *** Rimavská Sobota,
http://www.hotelzlatybyk.sk/, tel.č. 047/5632032,
e-mail: recepcia@hotelzlatybyk.sk.
Pri objednávaní uveďte : Majstrovstvá SR Hnúšťa, pre možnosť uplatnenia výraznej zľavy a fitness raňajok. Vzdialenosť od Hnúšte cca 26 km.
Foto , video : Po dohovore s organizátorom.
Doping : Usporiadateľ je povinný zabezpečiť miestnosť pre
dopingovú kontrolu.
Po skončení súťaže si usporiadateľ dovoľuje pozvať
všetkých účastníkov na recepciu s hudbou, ktorá sa bude
konať pod záštitou poslanca NR SR primátora mesta
Hnúšte Mgr. Michala Bagačku v prístavbe Domu kultúry v Hnúšti.
Zmluvní partneri SAKFST
ATP, KOMPAVA, KRÁĽOVSKÁ PEKÁREŇ STANISLAV A SYN,
VICTORY SPORT s.r.o., MADMAX,
MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY.
Mediálny partner
MUSCLE & FITNESS

V Hnúšti, dňa 25.1.2014
Propozície vypracoval : Juraj Šutta dňa 25.01.2014
Propozície schválil : Bc. Anton Tabernaus dňa 03.02.2014

výsledky klientov



premena Anka Chovanová
ako sa dostať do formy za 2 MESIACE pred dňom "D"
Anka Chovanová
premena Kristínka Máliková
rozlúčka s prebytočnými kilami po pôrode
Kristínka Máliková
premena Martin Kubiš
sadlo preč a zároveň nabrať svaly za mesiac ?
Martin Kubiš

VIAC





články



Videogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
Videogalérie z M. Slovenska v kulturistike - Košice, 15.4.2012
16.4.2012
BMI - 3D kalkulačka
Body mass index - BMI - 3D kalkulačka
8.5.2012
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
Premeny postavy online formou - Radovan Macko
21.5.2012
pokračovanie PRÍBEHU JARKY
Zaručené recepty na chudnutie do plaviek pokračovanie PRÍBEHU JARKY
24.5.2012

VIAC


ANATÓMIA

FÓRUM

partnerské weby


MB TECH s.r.o.


All rights reserved       © LEAD 1 - since 2009