Chilli Pizza Ristorante Banská Bystrica akcia "Doformistov" 15.6.2013


www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu Píše Iwetka:

"ZAČÍNAM
, slovo vystihujúce okamih odhodlania, guráže a chuti po zmene. Slovo, ktorého samotné vyslovenie znamená vykročenie k úspechu.

Tento prvý krok v boji s vlastným telom o každý jeho milimeter urobilo 22. 3. 2013 aj 614 účastníkov súťaže DO FORMY S MUSCLE and FITNESS. 290 žien a 314 mužov s telami rôznych rozmerov, tvarov a nedokonalostí vyplnilo prihlášku, odoslalo fotografiu a tým získalo motiváciu pre rozbeh k ich novému životu.

Moment rozbehnutia je ale v porovnaní s nasledujúcim behom tým najľahším. Svoje o tom vedia 4 dámy: Zuzka Mozoľová, Katka Peťková, Janka Krajčová a Mirka Randová.
www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu Svojho pomocníka našli vo výzve z 23. 3. 2013. Všetky sa tejto pomocnej ruky chytili a začali meniť jedálniček, športové návyky ... a postupne aj konfekčné veľkosti svojho oblečenia.

Splnili si svoje sny? O tom, či áno, si mnoho z nás prečítalo v príspevkoch jednotlivých dám zverejnených na stránke laco.lead1.eu.

Pri tejto príležitosti sa dňa 15. 6. 2013 stretli účastníčky súťaže a ďaľší klienti laco.lead1.eupizzerii Chilli ristorante v Banskej Bystrici.

Na tomto mieste oslávili „doformisky“ svoje víťazstvo. Uvedomili si, že ani tá najkrajšie zidealizovaná predstava budúcnosti sa nevyrovná skutočnej súčasnosti, ktorá je spojená s dobrým pocitom z pohľadu na seba, no hlavne zo seba.

www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu Lepšie je vidieť ako čítať ... preto viac ako slová o 15. júni prezradia fotografie.

PS: Dámam blahoželáme a prajeme veľa odhodlania a guráže v udržaní už dosiahnutých snov a zdolávaní, tých, ktoré sú ešte len predstavou! "Píše Jarka:

Cvičiť chodím rada, chodím tam už dva roky a padla taká otázka, že prečo? Schudla som, cieľ je splnený.

Ja neviem, jednoducho som tomu prepadla, žiada si to moje telo, moja myseľ, moje zdravie a asi aj moja rodina :D :D po cvičení som kľudnejšia.

Ok priznávam, že ešte stále tam chodím aj preto, lebo dúfam v nejaké nové výsledky, akože typu "fíha to je vymakané telo" , (ja rada snívam) ...
www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu Spomínam to ale kvôli včerajšku ... včera som bola na stretnutí, fantastickí ľudia. Hostiteľ mal príhovor, čím nás všetkých naladil, prípitok, ktorý nás naladil ešte viac a potom jedlo.

Pizza - tá najlepšia v meste, steaky, šaláty, cestoviny, torta, koláč, alko, nealko... pohodové posedenie partie ľudí. Zišli sme sa my "kindernayovci". Čo hosť - to príbeh.

Martin Kubiš, Martin Gonda, Radovan Slamka, Jožo Padych, MDDr. Martin Kubiš - to som vymenovala to čo som obdivovala ja :D boli tam aj Peťa Ká, Ružka Lovičová, Zuzka Mozoľová, Janka Krajčová, Mirka Randová, Kristínka Švédová ... baby, som žena a tu sa môj obdiv mieša s tichou závisťou ich vytrvalosti a tým aj super výsledkov. Každá jedna vyzerala fantasticky.

Najskôr sme sa tak trochu okukávali, to viete vo fitku je to iné.
www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu Tepláky, spotené tričká, tajné ulievanie sa pred trénerom, vo fitku to akosi búra bariéry. Na stretnutí tie bariéry zbúral tréner. Náš Laco a pridala sa Zuzka, tá čo má maximálne rýchly metabolizmus ...( to žieňa je štíhle ako prútik a zje za troch).

A tak sa dostávali na rad postupne všetky možné témy. Samozrejme téma číslo jedna bol tréner (pokiaľ sedel na druhom konci stola), potom jedlo, potom znova jedlo a potom asi jedálny lístok.

Odvážlivci navrhli súťaž v klikoch, ja som sa odvážne prihlásila ako rozhodca, ale cvičenia sme sa akosi nedočkali. Ktovie čo by povedali návštevníci pizzérie na ženy robiace kliky v minisukniach, alebo na našich svalnáčov. Urobiť ich tisíc ako náš premiér by asi nestihli, ale verím tomu, že by boli v tesnom závese :D

Trošku sme si poobdivovali nohy a iné dostupné časti tela :) každý sa chce predsa pochváliť!
www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu www.laco.lead1.eu skonštatovali sme,hlavne my ženy, že je ešte na čom makať a spokojne sme to zajedali koláčom. Pod dohľadom trénera sa predsa môže všetko. Na našom stretnutí som zistila, že naozaj mám "nos na ľudí" a je dobre ak je človek náročný - v poslednej dobe to totiž o sebe počúvam tak 3x denne. Ale len tak som sa dostala k tomu najlepšiemu. Ten fešák na fotke v šiltovke, ktorého som si vybrala ako to najlepšie, ma dokázal nielen dať do formy, ale naučil ma mať rád pohyb a naviac som sa stala súčasťou skupiny ľudí, ktorí sa vedia perfektne zabaviť. Vďaka tréner a všetci "kindernayovci" za super večer a teším sa na najbližšie stretnutie. "

Jak psát web

www . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua   www . thewomansworkoutcompany . com